REKLAMA
Wydarzenia
Tak groził w galerii: jak mi nie oddasz kasy to cię okradnę!
Tak groził w galerii: jak mi nie oddasz kasy to cię okradnę! (0)
Zatrzymanie i zarzuty – taki był finał shopingu dla 21-latka. Wcześniej groził i próbował wymusić pieniądze od sprzedawczyni w jednej z gorzowskich galerii handlowych. Wobec mężczyzny zastosowano dozór policyjny.
Wojewoda chce porządku w III i IV lidze
Wojewoda chce porządku w III i IV lidze (0)
Wojewoda Jerzy Ostrouch spotkał się z działaczami Lubuskiego Związku Piłki Nożnej. Od nowego sezonu ma wejść w życie regulamin dotyczący imprez niemasowych w III i IV lidze. Trwają jeszcze prace nad dokumentem.
Urzędniczy rajd po piwnicach i strychach
Urzędniczy rajd po piwnicach i strychach (0)
Urząd Miasta zareagował na niedawny pożar poddasza kamienicy przy 30 Stycznia. Prezydent zarządził kontrole budynków Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w tym rejonie. Jest trochę do poprawy.

Reportaże, wywiady, publicystyka
Najpierw musi być dla kogo organizować kulturę i rozrywkę (9)
Czy oferta kulturalna miasta jest atrakcyjna? Czy opinie "w Gorzowie nic się nie dzieje" są zasadne? Jak to jest z kulturą i rozrywką w Gorzowie? Ponownie odpowiedzią okazuje się brak inicjatywy ze strony narzekających.
Najpierw musi być dla kogo organizować kulturę i rozrywkę
Osobowości tworzą kulturę i rozrywkę (7)
Nic się nie dzieje, nie ma co robić, gdzie pójść - bo to Gorzów. Takie głosy często można usłyszeć w rozmowach gorzowian na temat kultury i rozrywki w Gorzowie. Jak to jest naprawdę?
Osobowości tworzą kulturę i rozrywkę
Co ma Gorzów z „Habitatu”? Rubik: Satysfakcję (3)
Z Piotrem Rubikiem rozmawiamy zaraz po jego piątym koncercie w Gorzowie. - Co miał Gorzów z tego, że zamówił u pana to oratorium? - pytamy artystę - Wszędzie tam gdzie gramy „Habitat” podkreślamy to, że oratorium zostało napisane z okazji 750-lecia Gorzowa. Taka sama adnotacja jest na płycie. No i macie chyba satysfakcję - wyjaśnia Rubik.
Co ma Gorzów z „Habitatu”? Rubik: Satysfakcję

SportSport
W tym samym miejscu, mocniejsi
W tym samym miejscu, mocniejsi (0)
Czy to koniec małego kryzysu Stilonu? Są ku temu realne przesłanki. Niebiesko-biali zremisowali w Oławie z tamtejszym MKS 0:0 i wciąż realnie liczy się w walce o pierwsze miejsce w tabeli.
Dwa tygodnie prawdy [LIVE]
Dwa tygodnie prawdy [LIVE] (0)
Wygrana w Trzebnicy i remis MKS Oława wskrzesiły optymizm wśród kibiców Stilonu. Teraz przed niebiesko-białymi starcia o najwyższym ciężarze gatunkowym. Początek już w środę w Oławie.
Szesnastolatki nie dały rady
Szesnastolatki nie dały rady (0)
Kadetki AZS PWSZ nie zagrają o finał Mistrzostw Polski w swojej kategorii wiekowej. Gorzowskie koszykarki odniosły w ćwierćfinałowym turnieju tylko jedno zwycięstwo i odpadły z dalszej gry.

Kultura & Rozrywka
Lady Pank, Budka Suflera i... być może Dżem
Lady Pank, Budka Suflera i... być może Dżem (0)
Sylwia Beech, dyrektor Miejskiego Centrum Kultury zdradziła nam plany koncertowe na wiosnę i lato. – Większość cyklicznych imprez organizowanych przez MCK przenosimy do amfiteatru – zaznaczyła.
Kulturalny rozkład jazdy do 22 kwietnia
Kulturalny rozkład jazdy do 22 kwietnia (0)
Wielkanoc, a zatem skrócony tydzień w kulturze – tylko trzy spektakle w teatrze, „Poliss” w Megaronie oraz Muzyczne Raczkowanie w FG. I to prawie wszystko...
Artyści od Zbigniewa Siwka! Macie czas tylko do jutra!
Artyści od Zbigniewa Siwka! Macie czas tylko do jutra! (0)
Studio plastyki i galeria Azyl Art w „Grodzkim” prowadzone przez Zbigniewa Siwka kończą działalność na starym miejscu. Dlatego szykuje się ekspozycja podsumowująca. Jeżeli uczestniczyliście w tych zajęciach to pokażcie swoje prace.


05.10.2013: Zdobywcy tegorocznych Motyli, plastyk Zbigniew Siwek oraz gorzowska orkiestra Odeon. (na zdj Szczepan Kaszyński, szef i dyrygent orkiestry) [FOTOREPORTAŻ]

(fot. Michał Kapuściński)
  Kwiecień  
PnWtŚrCzPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Dyżur24
Filip Górecki
Filip Górecki
668 314 008
redakcja(at)gorzow24.pl
  1. Adam Oziewicz
  2. Filip Górecki
  3. Damian Marciniak
  4. Piotr Wiszniewski
  5. Bartłomiej Pluta
  6. Michał Kapuściński