REKLAMA
Wydarzenia - Polecamy
Dębicki: Garść głosów, a byłbym w sejmiku [WYWIAD]
Piotr Dębicki, prezes szpitala kandydował do samorządu z listy PO – zdobył ponad tysiąc głosów. Ostatecznie nie ma go w sejmiku, ale cieszy się, że Platforma zachowała władzę. – To dobrze dla naszej lecznicy – zaznaczył w wywiadzie dla portalu.


•  Oferty pracy Gorzów Wlkp.
•  kurs masaz tajski gorzow warszawa
•  Gorzowski Marsz Seniora NW 27-09-2014r.
•  kurs masaz tajski tajskiego masazu stop tajskimi stemplami ziolowymi indonezyjskiego warszawa
•  DEKORACJE OGRODOWE - Figury, Fontanny, Wazony z Betonu
Wydarzenia
Ktoś szykuje artystyczne szaleństwo. Zaczyna dziś po 15.30 [FOTOREPORTAŻ]
Ktoś szykuje artystyczne szaleństwo. Zaczyna dziś po 15.30 [FOTOREPORTAŻ] (0)
Ciężki Festiwal na dobre rozkręci się jutro, ale już dziś będą akcje promujące wydarzenie. Organizatorzy nie chcą za wiele o tym mówić. Wiadomo tylko, że chodzi o promocję sztuki i akcja rozegra się w śródmieściu.
Surowiec: będzie dobrze!
Surowiec: będzie dobrze! (0)
Wciąż nie ma porozumienia między prezydentem elektem Jackiem Wójcickim a największym klubem radnych czyli Platformą Obywatelską. Ale Robert Surowiec zapewnia, że zwłoka to tylko kwestia formalna.
Studenci podsumowali akcję
Studenci podsumowali akcję (0)
205 osób zarejestrowało się w środę i czwartek wbazie dawców szpiku. To gorzowskiej części ogólnopolskiej akcji „Dwa wymazy&Do bazy – studenci wspólnie przeciwko białaczce”.

Reportaże, wywiady, publicystyka
Najpierw musi być dla kogo organizować kulturę i rozrywkę (9)
Czy oferta kulturalna miasta jest atrakcyjna? Czy opinie "w Gorzowie nic się nie dzieje" są zasadne? Jak to jest z kulturą i rozrywką w Gorzowie? Ponownie odpowiedzią okazuje się brak inicjatywy ze strony narzekających.
Najpierw musi być dla kogo organizować kulturę i rozrywkę
Osobowości tworzą kulturę i rozrywkę (7)
Nic się nie dzieje, nie ma co robić, gdzie pójść - bo to Gorzów. Takie głosy często można usłyszeć w rozmowach gorzowian na temat kultury i rozrywki w Gorzowie. Jak to jest naprawdę?
Osobowości tworzą kulturę i rozrywkę
Co ma Gorzów z „Habitatu”? Rubik: Satysfakcję (3)
Z Piotrem Rubikiem rozmawiamy zaraz po jego piątym koncercie w Gorzowie. - Co miał Gorzów z tego, że zamówił u pana to oratorium? - pytamy artystę - Wszędzie tam gdzie gramy „Habitat” podkreślamy to, że oratorium zostało napisane z okazji 750-lecia Gorzowa. Taka sama adnotacja jest na płycie. No i macie chyba satysfakcję - wyjaśnia Rubik.
Co ma Gorzów z „Habitatu”? Rubik: Satysfakcję

SportSport
Finał jesieni na Olimpijskiej a na Chopina sąsiedzkie starcie [LIVE]
Finał jesieni na Olimpijskiej a na Chopina sąsiedzkie starcie [LIVE] (0)
Mecz KSSSE AZS PWSZ z Glucose ROW Rybnik to zdecydowanie najciekawsze wydarzenie sportowego weekendu. Poza tym u siebie grają juniorzy Stilonu i szczypiorniści Stali.
W Stilonie odświeżenie. Na razie w zarządzie
W Stilonie odświeżenie. Na razie w zarządzie (0)
Po nieudanej rundzie jesiennej w kadrze Stilonu na pewno nastąpią zmiany. Na razie gorzowski klub zajął się korektą w zarządzie. Do władz klubu wszedł Robert Kozioła.
Pierwszoligowiec z czuba też im nie straszny! [FOTOREPORTAŻ]
Pierwszoligowiec z czuba też im nie straszny! [FOTOREPORTAŻ] (0)
Przygoda Meprozet GTPS z Pucharem Polski trwa! Gorzowianie nieoczekiwanie pokonali pierwszoligową Victorię PWSZ Wałbrzych 3:1. 10 grudnia zagrają w VI rundzie z kolejnym pierwszoligowcem - AGH AZS Kraków.

Kultura & Rozrywka
Kul-rozkład do 30 listopada
Kul-rozkład do 30 listopada (0)
W Filharmonii po francusku, w Mixcoolturze Skubas zagra z drugiego albumu, w teatrze Andrzejki w rytmie Soul & Funky! Nie może być inaczej – rozrywkowy koniec listopada w gorzowskiej kulturze.
Zbigniew Sejwa: Łaźnię przystroję i... będzie kameralnie
Zbigniew Sejwa: Łaźnię przystroję i... będzie kameralnie (0)
Kiedyś był tam basen, a teraz sala tenisistów stołowych – Łaźni niebawem stuknie 85 lat. – To świetny powód do koncertu – uważa Zbigniew Sejwa, szef Kamienicy Artystycznej Lamus. Stąd właśnie sobotni występ filharmoników u sportowców.
Kul-rozkład do 23 listopada
Kul-rozkład do 23 listopada (0)
Muzyczny tydzień, ale melodie niekoniecznie będą łagodzić emocje – bo na przykład w C-60 zapowiadają ostre granie. Za to Pod Filarami prestiżowy „Klucz do Kariery” a w Filharmonii orkiestrę poprowadzi Tomasz Szymuś.


05.10.2013: Zdobywcy tegorocznych Motyli, plastyk Zbigniew Siwek oraz gorzowska orkiestra Odeon. (na zdj Szczepan Kaszyński, szef i dyrygent orkiestry) [FOTOREPORTAŻ]

(fot. Michał Kapuściński)
  Listopad  
PnWtŚrCzPtSbNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Dyżur24
Filip Górecki
Filip Górecki
668 314 008
redakcja(at)gorzow24.pl
  1. Adam Oziewicz
  2. Filip Górecki
  3. Damian Marciniak
  4. Piotr Wiszniewski
  5. Bartłomiej Pluta
  6. Michał Kapuściński