REKLAMA
Wydarzenia
SMS, łowienie dzików i zamieszanie z planem
SMS, łowienie dzików i zamieszanie z planem (0)
Radni jednogłośnie za Szkołą Mistrzostwa Sportowego, zgodzili się też przeznaczyć 55 tysięcy złotych na łowienie dzików. Problemem okazało się przyjęcie zmian w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennnego.
Porozumieli się. W końcu przebudowa kładki?
Porozumieli się. W końcu przebudowa kładki? (0)
Wczoraj wiceprezydent Stefan Sejwa spotkał się z przedstawicielem PKP i ogłosił: można rozpoczynać procedurę przebudowy kładki na moście kolejowym.
Wójcicki chce odbudować zaufanie do urzędnika
Wójcicki chce odbudować zaufanie do urzędnika (0)
Czy w Gorzowie potrzebny jest centralny rejest umów zawieranych przez magistrat? Komitet wyborczy „Ludzie dla Miasta” nie ma co do tego wątpliwści i nawet zaprezentował swój projekt takiego rejestru.

Reportaże, wywiady, publicystyka
Najpierw musi być dla kogo organizować kulturę i rozrywkę (9)
Czy oferta kulturalna miasta jest atrakcyjna? Czy opinie "w Gorzowie nic się nie dzieje" są zasadne? Jak to jest z kulturą i rozrywką w Gorzowie? Ponownie odpowiedzią okazuje się brak inicjatywy ze strony narzekających.
Najpierw musi być dla kogo organizować kulturę i rozrywkę
Osobowości tworzą kulturę i rozrywkę (7)
Nic się nie dzieje, nie ma co robić, gdzie pójść - bo to Gorzów. Takie głosy często można usłyszeć w rozmowach gorzowian na temat kultury i rozrywki w Gorzowie. Jak to jest naprawdę?
Osobowości tworzą kulturę i rozrywkę
Co ma Gorzów z „Habitatu”? Rubik: Satysfakcję (3)
Z Piotrem Rubikiem rozmawiamy zaraz po jego piątym koncercie w Gorzowie. - Co miał Gorzów z tego, że zamówił u pana to oratorium? - pytamy artystę - Wszędzie tam gdzie gramy „Habitat” podkreślamy to, że oratorium zostało napisane z okazji 750-lecia Gorzowa. Taka sama adnotacja jest na płycie. No i macie chyba satysfakcję - wyjaśnia Rubik.
Co ma Gorzów z „Habitatu”? Rubik: Satysfakcję

SportSport
Wszystko w niedzielę, wcześniej Stilon [LIVE]
Wszystko w niedzielę, wcześniej Stilon [LIVE] (0)
Weekendowe zmagania naszych drużyn zaczynają się w piątek od meczu Stilonu przy pustych trybunach. W niedziele KSSSE AZS PWSZ jest faworytem swojego meczu a ponadto jeszcze kilka wydarzeń.
Matej także ze Stalą
Matej także ze Stalą (0)
Żółto-Niebiescy kontynuują proces utrzymywania mistrzowskiego składu na przyszły sezon. Umowę o rok przedłużył Słoweniec Matej Zagar
Z ŁKS poszło łatwo
Z ŁKS poszło łatwo (0)
Rezerwy KSSSE AZS PWSZ bez problemu odniosły drugie zwycięstwo w tym sezonie. Gorzowianki rozbiły na wyjeździe słabiutki w tym sezonie ŁKS SMS Łódź 67:36.

Kultura & Rozrywka
Co łączy Gorzów, Sulęcin i Sulechów? Nie zgadniecie
Co łączy Gorzów, Sulęcin i Sulechów? Nie zgadniecie (0)
Jeden wspólny festiwal czyli Lubuskie Dobrze Rockuje Fest... To jedyna impreza w województwie, której celem jest wspieranie muzyki rockowej w regionie. W piątek będzie w Gorzowie w C-60!
Kulturalny rozkład jazdy do 2 listopada
Kulturalny rozkład jazdy do 2 listopada (0)
Kolejny tydzień gdy jest w czym wybierać... Kto jeszcze nie był, może zajrzeć na „Ony” do Osterwy. W GSN do oglądania „Widmowa gęstość mocy”. A muzycznie? Czerwie w MCK, Legend of Kazimierz „Pod Filarami” i New Message w C-60.
Kulturalny rozkład jazdy do 26 października
Kulturalny rozkład jazdy do 26 października (0)
Sławny baryton – Thomas Hampson, trudno sobie wyobrazić dla niego lepsze miejsce od Filharmonii Gorzowskiej, wystąpi w piątek. W tym tygodniu również: Bajor, Pilichowski, Materia oraz Pablopavo i Ludziki w ramach Getting Out Festivalu.


05.10.2013: Zdobywcy tegorocznych Motyli, plastyk Zbigniew Siwek oraz gorzowska orkiestra Odeon. (na zdj Szczepan Kaszyński, szef i dyrygent orkiestry) [FOTOREPORTAŻ]

(fot. Michał Kapuściński)
  Październik  
PnWtŚrCzPtSbNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Dyżur24
Filip Górecki
Filip Górecki
668 314 008
redakcja(at)gorzow24.pl
  1. Adam Oziewicz
  2. Filip Górecki
  3. Damian Marciniak
  4. Piotr Wiszniewski
  5. Bartłomiej Pluta
  6. Michał Kapuściński