REKLAMA
medi raj - naczyniowiec (artykuł)
Wydarzenia
Okradł staruszkę, złapali go
Okradł staruszkę, złapali go (0)
Gorzowscy policjanci zatrzymali 19-latka podejrzanego o dokonanie rozboju na 77-letniej kobiecie. Staruszka straciła 4 tysiące złotych.
Budżet obywatelski: PO podbija - 5 milionów, 8 okręgów
Budżet obywatelski: PO podbija - 5 milionów, 8 okręgów (0)
Radni Platformy Obywatelskiej mają swoje propozycje na przyszłoroczny budżet obywatelski. Do rozdsyponowania byłoby 5 milionów złotych a głosowanie odbywałoby się w ośmiu a nie pięciu okręgach i ograniczone od 16 lat.
Radio Gorzów: Podpisana nominacja dla Osos
Radio Gorzów: Podpisana nominacja dla Osos (0)
Katarzyna Osos jest już wojewodą lubuskim - informuje Radio Gorzów. Była dyrektor biura poselskiego Bożenny Bukiewicz ma objąć stanowisko już jutro.

Reportaże, wywiady, publicystyka
Najpierw musi być dla kogo organizować kulturę i rozrywkę (9)
Czy oferta kulturalna miasta jest atrakcyjna? Czy opinie "w Gorzowie nic się nie dzieje" są zasadne? Jak to jest z kulturą i rozrywką w Gorzowie? Ponownie odpowiedzią okazuje się brak inicjatywy ze strony narzekających.
Najpierw musi być dla kogo organizować kulturę i rozrywkę
Osobowości tworzą kulturę i rozrywkę (7)
Nic się nie dzieje, nie ma co robić, gdzie pójść - bo to Gorzów. Takie głosy często można usłyszeć w rozmowach gorzowian na temat kultury i rozrywki w Gorzowie. Jak to jest naprawdę?
Osobowości tworzą kulturę i rozrywkę
Co ma Gorzów z „Habitatu”? Rubik: Satysfakcję (3)
Z Piotrem Rubikiem rozmawiamy zaraz po jego piątym koncercie w Gorzowie. - Co miał Gorzów z tego, że zamówił u pana to oratorium? - pytamy artystę - Wszędzie tam gdzie gramy „Habitat” podkreślamy to, że oratorium zostało napisane z okazji 750-lecia Gorzowa. Taka sama adnotacja jest na płycie. No i macie chyba satysfakcję - wyjaśnia Rubik.
Co ma Gorzów z „Habitatu”? Rubik: Satysfakcję

SportSport
Będą trzy nasze w Meczu Gwiazd?
Będą trzy nasze w Meczu Gwiazd? (0)
Trwa głosowanie do drużyny zagranicznych zawodniczek Basket Ligi Kobiet na Mecz Gwiazd. Realne szanse na występ mają nie tylko nasze Amerykanki, ale i Olena Ogorodnikova.
GTPS bez zarządu. Drużyna (na razie) gra
GTPS bez zarządu. Drużyna (na razie) gra (0)
Zarząd Gorzowskiego Towarzystwa Promującego Siatkówkę w komplecie podał się do dymisji. Teraz w klubie musi zostać wyznaczony komisarz i zwołane walne zebranie. Drużyna na pewno dogra rundę zasadniczą. Ustępujący zarząd liczy na władze miasta.
Braki w składzie, porażka wysoka
Braki w składzie, porażka wysoka (0)
W 2. kolejce grupy D I ligi Hajduk Kominki AZS PWSZ II przegrały w Olsztynie z tamtejszym KKS 64:89. W gorzowskim zespole zabrakło kilku podstawowych zawodniczek.

Kultura & Rozrywka
Kul-rozkład do 1 lutego
Kul-rozkład do 1 lutego (0)
30. w piątek koncert w Filharmonii z okazji Dnia Pamięci i Pojednania. Między innymi film „Wspomnienia z miasta L” będzie do obejrzenia w Łaźni Miejskiej przy Jagiełły – to też jeden z punktów Dnia Pamięci...
Kul-rozkład do 25 stycznia
Kul-rozkład do 25 stycznia (0)
Jose Torres z naszą orkiestrą i „Salsa jak wulkan gorąca” w Filharmonii, Katarzyna Groniec z utworami Agnieszki Osieckiej w MCK, „Ida” w MOS-ie oraz Panama w C-60 – po więcej zajrzyj do środka.
Kul-rozkład do 18 stycznia
Kul-rozkład do 18 stycznia (0)
„W blasku bel canto” w Filharmonii. Ponadto dużo solidnej kultury w mieście na czele z „Nowe Horyzonty Tournee” w MOS-e i spotkaniem literackim połączonym z wystawą grafik w Kamienicy Lamus.


05.10.2013: Zdobywcy tegorocznych Motyli, plastyk Zbigniew Siwek oraz gorzowska orkiestra Odeon. (na zdj Szczepan Kaszyński, szef i dyrygent orkiestry) [FOTOREPORTAŻ]

(fot. Michał Kapuściński)
  Styczeń  
PnWtŚrCzPtSbNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Dyżur24
Filip Górecki
Filip Górecki
668 314 008
redakcja(at)gorzow24.pl
  1. Adam Oziewicz
  2. Filip Górecki
  3. Damian Marciniak
  4. Piotr Wiszniewski
  5. Bartłomiej Pluta
  6. Michał Kapuściński