REKLAMA
Wydarzenia
Zorza w LO przy Przemysłowej! To wydarzyło się naprawdę [FOTOREPORTAŻ]
Zorza w LO przy Przemysłowej! To wydarzyło się naprawdę [FOTOREPORTAŻ] (0)
Wielkie wydarzenie w drugim ogólniaku – trzy absolwentki, nauczyciel i ojciec jednej z dziewczyn przygotowali pokaz zorzy polarnej. Tak się stało, bo uczennice wygrały konkurs Oxford Big Project za 30 tysięcy euro.
Druga nitka obwodnicy do 1 maja 2017 roku!
Druga nitka obwodnicy do 1 maja 2017 roku! (0)
GDDKiA w Zielonej Górze już wie, kto wykona drugą nitkę obwodnicy w Gorzowie! Właśnie rozstrzygnięto przetarg – to Hiszpanie z firmy Dragados. Zadanie mają skończyć do maja 2017 roku.
Spowodował kolizję i... ujawnił pijanego
Spowodował kolizję i... ujawnił pijanego (0)
Do groźnej kolizji doszło wczoraj na ulicy Szczecińskiej. Sprawcą był 20-letni kierowca Nissana. Co ciekawe, młody mężczyzna jakby przy okazji ujawnił ... pijanego kierowcę autobusu, w który uderzył.

Reportaże, wywiady, publicystyka
Najpierw musi być dla kogo organizować kulturę i rozrywkę (9)
Czy oferta kulturalna miasta jest atrakcyjna? Czy opinie "w Gorzowie nic się nie dzieje" są zasadne? Jak to jest z kulturą i rozrywką w Gorzowie? Ponownie odpowiedzią okazuje się brak inicjatywy ze strony narzekających.
Najpierw musi być dla kogo organizować kulturę i rozrywkę
Osobowości tworzą kulturę i rozrywkę (7)
Nic się nie dzieje, nie ma co robić, gdzie pójść - bo to Gorzów. Takie głosy często można usłyszeć w rozmowach gorzowian na temat kultury i rozrywki w Gorzowie. Jak to jest naprawdę?
Osobowości tworzą kulturę i rozrywkę
Co ma Gorzów z „Habitatu”? Rubik: Satysfakcję (3)
Z Piotrem Rubikiem rozmawiamy zaraz po jego piątym koncercie w Gorzowie. - Co miał Gorzów z tego, że zamówił u pana to oratorium? - pytamy artystę - Wszędzie tam gdzie gramy „Habitat” podkreślamy to, że oratorium zostało napisane z okazji 750-lecia Gorzowa. Taka sama adnotacja jest na płycie. No i macie chyba satysfakcję - wyjaśnia Rubik.
Co ma Gorzów z „Habitatu”? Rubik: Satysfakcję

SportSport
Tomasz Jeż trenerem Piasta!
Tomasz Jeż trenerem Piasta! (0)
Po pięciu meczach bez zwycięstwa zmiana trenera w Piaście. Jerzego Wandelta zastąpi były trener Stilonu Tomasz Jeż! Obaj panowie już kiedyś się zmieniali.
Rozlosowali puchar, szczęśliwy traf oldbojów
Rozlosowali puchar, szczęśliwy traf oldbojów (0)
Znamy pary I rundy okręgowego Pucharu Polski. W tej fazie zagrają trzy gorzowskie drużyny i jedna... łączona. Warta tak jak przed rokiem zagra z Pogonią Krzeszyce, Kłos z LZS Bobrówko a oldboje Stilonu z SHR II Wojcieszyce.
Schodowski współtworzy historię
Schodowski współtworzy historię (0)
Wioślarska ósemka w składzie z zawodnikiem AZS AWF Gorzów Zbigniewem Schodowskim zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Świata w Amsterdamie. To pierwszy krążek dla Polski w ósemkach na światowym czempionacie.

Kultura & Rozrywka
Kulturalny rozkład jazdy do 7 września
Kulturalny rozkład jazdy do 7 września (0)
Michał Rusinek w Bibliotece Herberta – literacki top już w środę, w Lamusie „Początek Babiego Lata” z duetem Syntonia, a do tego startuje nowy klub muzyczny. To tylko ułamek tego, co przygotowali na pierwszy tydzień września organizatorzy kultury.
Hampson, Wit, Maksymiuk – w Filharmonii zdradzili, co zagrają
Hampson, Wit, Maksymiuk – w Filharmonii zdradzili, co zagrają (0)
Zaraz czwarty sezon artystyczny w FG. Gwiazdy sezonu? Światowej sławy amerykański baryton Thomas Hampson oraz znakomity skrzypek młodego pokolenia Roman Simović. Będą i inne sławy, także w ramach cyklu „Filharmonia Light”.
Kulturalny rozkład jazdy do 31 sierpnia
Kulturalny rozkład jazdy do 31 sierpnia (0)
Druga sobota pod rząd z aktorami na barce, a w Miejskim Ośrodku Sztuki przy Pomorskiej Marcin Berdyszak z „Barokiem”. Propozycje na ten tydzień ma też MCK i Biblioteka Publiczna. Zajrzyj po więcej informacji.


05.10.2013: Zdobywcy tegorocznych Motyli, plastyk Zbigniew Siwek oraz gorzowska orkiestra Odeon. (na zdj Szczepan Kaszyński, szef i dyrygent orkiestry) [FOTOREPORTAŻ]

(fot. Michał Kapuściński)
  Wrzesień  
PnWtŚrCzPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Dyżur24
Filip Górecki
Filip Górecki
668 314 008
redakcja(at)gorzow24.pl
  1. Adam Oziewicz
  2. Filip Górecki
  3. Damian Marciniak
  4. Piotr Wiszniewski
  5. Bartłomiej Pluta
  6. Michał Kapuściński