REKLAMA
medi raj - naczyniowiec (artykuł)
Wydarzenia
Prace ziemne przy drugiej nitce obwodnicy ruszą wiosną
Prace ziemne przy drugiej nitce obwodnicy ruszą wiosną (0)
Formalnie prace przy drugiej nitce obwodnicy Gorzowa zaczęły się w momencie podpisania umowy z wykonawcą, czyli 30 września ubiegłego roku. Jednak na dobre roboty budowlane z ciężkim sprzętem mają ruszyć po 15 marca.
Wymyślił sobie pożar
Wymyślił sobie pożar (0)
Źle się kończy zawiadamianie służb o zdarzeniu, które nie miało miejsca. Przekonał się o tym 19-latek, który zadzwonił na straż pożarną w sprawie pożaru, który istniał tylko w jego wyobraźni.
Kurczyna oddaje stery
Kurczyna oddaje stery (0)
Marcin Kurczyna nie jest już przewodniczącym gorzowskich struktur Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Radny tego ugrupowania zrezygnował sam. Jak tłumaczy, powodem są jego obowiązki zawodowe.

Reportaże, wywiady, publicystyka
Najpierw musi być dla kogo organizować kulturę i rozrywkę (9)
Czy oferta kulturalna miasta jest atrakcyjna? Czy opinie "w Gorzowie nic się nie dzieje" są zasadne? Jak to jest z kulturą i rozrywką w Gorzowie? Ponownie odpowiedzią okazuje się brak inicjatywy ze strony narzekających.
Najpierw musi być dla kogo organizować kulturę i rozrywkę
Osobowości tworzą kulturę i rozrywkę (7)
Nic się nie dzieje, nie ma co robić, gdzie pójść - bo to Gorzów. Takie głosy często można usłyszeć w rozmowach gorzowian na temat kultury i rozrywki w Gorzowie. Jak to jest naprawdę?
Osobowości tworzą kulturę i rozrywkę
Co ma Gorzów z „Habitatu”? Rubik: Satysfakcję (3)
Z Piotrem Rubikiem rozmawiamy zaraz po jego piątym koncercie w Gorzowie. - Co miał Gorzów z tego, że zamówił u pana to oratorium? - pytamy artystę - Wszędzie tam gdzie gramy „Habitat” podkreślamy to, że oratorium zostało napisane z okazji 750-lecia Gorzowa. Taka sama adnotacja jest na płycie. No i macie chyba satysfakcję - wyjaśnia Rubik.
Co ma Gorzów z „Habitatu”? Rubik: Satysfakcję

SportSport
Walczą o półfinały mimo zawieruchy
Walczą o półfinały mimo zawieruchy (0)
Problemy organizacyjne w GTPS rzutują nie tylko na seniorów. Mimo tego ekipa kadetów będzie od czwartku walczyć o awans do półfinałów Mistrzostw Polski. Wszystkie mecze w hali I LO przy ulicy Puszkina.
Co jeszcze można zrobić? [LIVE]
Co jeszcze można zrobić? [LIVE] (0)
Już w środę KSSSE AZS PWSZ gra ostatni domowy mecz rundy zasadniczej. Prawie pewne jest, że gorzowianki w play-offach zmierza się z CCC i przystąpią do rywalizacji z piątego miejsca. Choć są jeszcze trzy drogi do innego rozwiązania.
Stawiali się jak mogli
Stawiali się jak mogli (0)
Waterpoliści GKPW 59 odrobili zaległości dwumeczem z Arkonią Szczecin. Niespodzianki na Słowiance nie było, ale gorzowianie podjęli walkę z trzecią drużyną ligi.
•   Jest finał! (0)

Kultura & Rozrywka
Kul-rozkład do 8 marca
Kul-rozkład do 8 marca (0)
Michał Kwiatkowski z muzyką Chopina w Teatrze, Piotr Nalepa i Breakout Tour w sali widowiskowej MCK oraz dwa intrygujące koncerty w C-60 – piątek: Offensywa, sobota: Grubsza Strona Rabarbaru.
Kul-rozkład do 1 marca
Kul-rozkład do 1 marca (0)
„Wielkie dzieła – wielkie kreacje”, tym razem w Filharmonii koncert pamięci Mariny Jaszwili. Festiwal Filmów Optymistycznych w Cafe Lamus. „Zabawa sztuką” w Studiu Plastyki przy ul. Chrobrego 13. Znacznie większy wybór w środku...
Kul-rozkład do 22 lutego
Kul-rozkład do 22 lutego (0)
Co do niedzieli? MIXcoolTURA przy Spichrzowej: The Shipyard, Filharmonia Gorzowska: recital Edyty Geppert, „Królowa Śniegu” i „Czerwony Kapturek” – to już teatr i repertuar dla dzieci, wszak ferie.


05.10.2013: Zdobywcy tegorocznych Motyli, plastyk Zbigniew Siwek oraz gorzowska orkiestra Odeon. (na zdj Szczepan Kaszyński, szef i dyrygent orkiestry) [FOTOREPORTAŻ]

(fot. Michał Kapuściński)
  Marzec  
PnWtŚrCzPtSbNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Dyżur24
Filip Górecki
Filip Górecki
668 314 008
redakcja(at)gorzow24.pl
  1. Adam Oziewicz
  2. Filip Górecki
  3. Damian Marciniak
  4. Piotr Wiszniewski
  5. Bartłomiej Pluta
  6. Michał Kapuściński