przejdź do treści strony kontakt
strona główna 501 936 975 menu wyszukiwarka

28. gorzowski finał WOŚP na placu Grunwaldzkim!

Z MIASTA

info. um
2020-01-02 10:44
18521

Nie przy NoVa Park a na placu Grunwaldzkim tegoroczny gorzowski finał WOŚP. Zmiana miejsca podyktowana została względami bezpieczeństwa, także organizacją i logistyką imprezy. Pozostałe ustalenia, jak koncerty, licytacje i dodatkowe atrakcje pozostają bez zmian.

Partnerami w organizacji 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy są miasto Gorzów, Miejskie Centrum Kultury i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorzowie. 
 
W Gorzowie trwają przygotowania do 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W 2020 roku WOŚP gra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej pod hasłem „Wiatr w żagle”. Finałowe granie zaplanowane jest na 12 stycznia. Tego dnia w Gorzowie i w Kłodawie, która kolejny rok gra z naszym miastem, wyjdzie na ulice ponad 400 wolontariuszy z dwóch sztabów: przy „Klubie u Szefa” oraz ze Szkoły Podstawowej nr 2. Orkiestrowe granie wspierają również uczniowie z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 i Zespołu Szkół Mechanicznych. Obie szkoły w dniu imprezy będą otwarte dla wolontariuszy.
 
Wolontariusz będzie ubrany w białą koszulkę z sercem, każdy będzie miał identyfikator i orkiestrową puszkę. Ci, którzy w dniu finału nie będą mieli ukończonych 16 lat, muszą kwestować z dorosłymi opiekunami. Zbiórka na ulicach miasta potrwa do 20.00. Kilku minut później na scenie WOŚP zagra Sztywny Pal Azji. 
 
Od miasta na licytację będzie przekazany zestaw 20. Gorzowskich Słoików Jabłkowych. Ponadto, w czasie licytacji, przy scenie głównej mieszkańcom, wrzucającym do puszek datek, będą wręczane miejskie słoiczki z masłem jabłkowym.

Komentarze:

W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych i na potrzeby wtyczek portali społecznościowych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki.
Zrozumiałem, nie pokazuj ponownie tego okna.
x