PIłKA WODNA

fg
2015-10-26 00:12
86880

Na inauguracje ekstraklasy piłki wodnej GKPW 59 poległ w starciu z mistrzami Polski. ŁSTW Ocmer Uniwersytet Łódzki wygrał w Gorzowie 25:2 i 30:2.

W poprzednim sezonie trener GKPW 59 Piotr Diakonów wielokrotnie podkreślał, że głównym celem jego młodej drużyny są rozgrywki juniorskie. W tym sezonie zespół jest jeszcze słabszy kadrowo niż w ubiegłym. Do Ocmer ŁSTW UŁ, które dziś wygrało 25:2 i 30:2 odszedł Jan Szabłowski, bramkarz, który wielokrotnie ratował gorzowian przed dużo wyższymi porażkami. Nasz zespół jedynie w pierwszej kwarcie drugiego meczu miał swoje dobre chwile, gdy w przez pierwsze trzy minuty prowadził 1:0. Później rządzili już niepodzielnie mistrzowie Polski.

GKPW 59 Gorzów - Ocmer Uniwersytet Łódzki ŁSTW 2:25 (1:6, 0:7, 1:7, 0:5) i 2:30 (1:5,0:7,1:10,0:8)

bramki: Michał Kulis, Marcin Kulis (pierwszy mecz) i Michał Kulis 2 (drugi mecz)