REKLAMA
medi raj - naczyniowiec (artykuł)
Jesteś tutaj:  Strona Główna  ›  Wiadomości  ›  Z MIASTA

Drezdenko gotowe na WOŚP

dodano: 7 stycznia 2012, 16:41

Blisko stu wolontariuszy jest już gotowych do kwestowania w Drezdenku. Podczas akcji zagrają dwie orkiestry. Odbędą się też turnieje: siatkówki i piłki halowej. Podczas aukcji można będzie wylicytować m.in. cynowy kufel i wiatrówkę.

XX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy  w Drezdenku rozpocznie orkiestra sportowa, która już od rana grać będzie w hali przy ul. Konopnickiej. Nie zabraknie też sportowych emocji. Na początek turniej siatkówki, a później zmagania w piłce halowej.

O 16. w Centrum Promocji Kultury zagra orkiestra artystyczna . W CPK zaprezentują się także lokalne grupy taneczne. Będzie można posłuchać również zespołów Sorbal Band i Fresco Band. Na nowych właścicieli czeka z kolei wiele ciekawych przedmiotów – wylicytować będzie można m.in. cynowy kufel, albumy o Drezdenku i wiatrówkę.

XX finał WOŚP odbywa się pod hasłem "Gramy z pompą!". Zebrane podczas WOŚP środki przeznaczone zostaną na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Podczas ubiegłorocznego finału w Drezdenku zebrano ponad 20 tys. zł.
REKLAMA
ks stilon

Jeśli na tej stronie widzisz błąd,
napisz do nas!Komentarze są własnością ich twórców.
Portal Gorzow24.pl nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.

Pokaż komentarze

Dodaj komentarz


Zaloguj się aby dodać komentarz.

  1. Adam Oziewicz
  2. Filip Górecki
  3. Damian Marciniak
  4. Piotr Wiszniewski
  5. Bartłomiej Pluta
  6. Michał Kapuściński