red.
2018-02-11 18:20
56900

(fot. Michał Kapuściński)

Gorzowianie wytrzymali frontalny atak z ostatnich minut i cieszą się z punktów zdobytych na wyjeździe. SPN Paolo pokonał zespół M40.pl Poznań. Gorzowianie są w czołówce II ligi PLF.

Pierwsza bramka dla SPN Paolo w 4 minucie – 1:0 dla gorzowian po składnej akcji i golu Krzysztofa Pszczółkowskiego. Potem był fragment gry dla Poznania – zespół M40.pl przeważał i jeszcze przed przerwą wyszedł na prowadzenie 2:1.

Od początku drugiej części na swoje tory weszło SPN Paolo – po golach Bartosza Werbskiego i Eduarda Hrihy było 3:2 dla Gorzowa. Na siedem minut przed końcem czerwona kartka Hrihy i  frontalny atak drużyny z Poznania z wycofaniem bramkarza.

Wynik meczu na 4:2 ustalił strzałem do pustej bramki Maciej Sędziak.