Warta przegrywa. Lubuski PP dla Falubazu! Na arenach

SPORT

2018-06-22 09:25
65520

(fot. Michał Kapuściński)

W Gorzowie sport z boisk i hal przenosi się na plażę i pole… W ten weekend turnieje siatkówki plażowej i walka o tytuł mistrza golfisty. Ale najważniejsze wydarzenie niewątpliwie w Babimoście – finał lubuskiego Pucharu Polski w piłce nożnej.

Żużel
PGE Ekstraliga, runda 10 – 1 lipca (niedziela)

Piłka nożna
Puchar Polski 2017/2018, grupa: Lubuski ZPN
Finał
Warta Gorzów – Falubaz Zielona Góra, 23 czerwca (sobota), g. 17.00 (0:1)
mecz w Babimoście
mecz w pierwszej połowie wyrównany, z lekką przewagą Falubazu, ale z obu stron brak wyraźnych akcji bramkowych, i Warta i Falubaz najmocniej czują się w środkowej części boiska
w drugiej połowie Warta znacznie groźniejsza, ale to Falubaz w 84 minucie po ręce w polu bramkowym nie wykorzystuje rzutu karnego, aby po minucie zdobyć bramkę na 1:0 dla Zielonej Góry
Warta ciśnie do końca, ale nie daje rady. PP dla Falubazu!

Baraże o udział w Centralnej Lidze Juniorów U-17
Warta Gorzów – Odra Opole, 23 czerwca (sobota), g. 15.00 (0:4)

Pole Golfowe Zawarcie, Śląska 52

W najbliższy weekend wyłonieni będą najlepsi zawodnicy spośród członków GKGZ, a także spośród gości z innych klubów. Dodatkowo w pierwszy dzień turnieju rozegramy zostanie konkurs Nearest to the pin na dołku nr 4 (i 13), a w drugi dzień konkurs Longest drive na dołku nr 6 (i 15).

Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie przeznaczył na nagrody dla Mistrzów Klubu pulę 3.000 zł. Na zwycięzców w kategorii Open czeka członkostwo roczne na Polu Golfowym Zawarcie oraz pakiety green fee na rok 2019.