Znów punkt Piasta

PIAST GORZóW-KARNIN

2015-03-22 01:00
69130

Kolejne 0:0 notuje na swoim koncie Piast. Gorzowsko-karnińska ekipa tym razem na własnym stadionie urwała punkt Karkonoszom Jelenia Góra.

Ten mecz nie był z przebiegu oczywiście tak jednostronny jak w Mostkach. W pierwszej połowie działo się niezbyt wiele, nielicznych kibiców „rozgrzał” jedynie efektowny choć niecelny lob Kamila Niedźwiedzia z około 40 metrów.

W drugiej połowie Piast częściej zaczął dochodzić do głosu. Gospodarze strzelili nawet bramkę, ale arbiter odgwizdał faul. Karkonosze pięć minut po tej akcji miały jeszcze doskonałą sytuację, ale nic z niej nie wyszło. – Nasz potencjał to głównie defensywa. Różnica w efekcie jest, bo w poprzedniej rundzie Piast przegrał w Jeleniej Górze wysoko [1:5, jeszcze pod wodza Jerzego Wandelta – przyp.red.]. Staraliśmy się nie dopuścić do straty gola i szukaliśmy szans w kontrach. Mamy jeszcze w tym elemencie dużo do poprawy i swoje problemy kadrowe. Nie do końca przygotowany po saksach jest Bartek Werbski i wciąż czekamy na certyfikat Maćka Sędziaka. Bardzo szanuję ten punkt, bo widać było determinację zespołu – ocenił trener Piasta Tomasz Jeż.

Piast Gorzów-Karnin – Karkonosze Jelenia Góra 0:0

Piast: Fabiański - Brzytwa, Buda, Grzech, Wawrzyniak - Kożuchowski, Pakuła (90` Gardzielewicz), Płucienniczak, Startek, Werbski – Szamotulski

Pozostałe wyniki: Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Śląsk II Wrocław 0:2, Piast Żmigród - Foto-Higiena Gać 2:2, MKS Oława - Lechia Dzierżoniów 0:1, Bielawianka Bielawa - KP Brzeg Dolny 0:0, Ślęza Wrocław - Stilon Gorzów 1:1, Stelmet UKP Zielona Góra - Polonia Trzebnica 2:0, Polonia Stal-Świdnica - Formacja Port 2000 Mostki 1:2, Zagłębie II Lubin - Dąb Sława Balcerzak i Spółka 5:0.