Poszukiwani pracownicy magazynu! Miejsce pracy: Holandia.

OGłOSZENIA

2016-09-23 15:58
6315

Wnosimy na polski rynek usług HR nowoczesność i pomysł na biznes pełen elastyczności i kreatywności pod szyldem Agencji Outsourcingowej Time2Work Sp. z o.o. (KRAZ 13395) Jesteśmy skutecznym doradcą zarówno dla pracodawców jak i dla pracowników. Dając z siebie wszystko nie ograniczamy się do szablonowych usług tradycyjnych agencji pracy, naszym założeniem jest ewoluowanie wraz z rynkiem. W aktualnym procesie rekrutacyjnym, poszukujemy:

Pracowników magazynu

Miejsce pracy: Venray / Eindhoven/ Roosendaal/ Tilburg/Waalwijk
Region: Holandia

Opis stanowiska:

  • Pakowanie towaru w pudełka

  • Przygotowywanie do wysyłki

  • Praca z instrukcją, zgodną z zamówieniami klientów

  • Zbieranie zamówień

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach- mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Prawo jazdy- mile widziane

  • Duża motywacja do pracy

  • Zdolność pracy w szybkim tempie na samodzielnym stanowisku

  • Gotowość do pracy przez dłuższy czas, min. 6 miesięcy

  • Zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • Przejrzystą formę zatrudnienia, kontrakt z holenderskim pracodawcą

  • Atrakcyjne zarobki od 9,40 euro brutto / 1 h + 8% dodatku wakacyjnego

  • Pracę na długi okres czasu

  • Zakwaterowanie

  • Ubezpieczenie

  • Transport do/z pracy

  • Opiekę polskiego koordynatora

  • Dobrą atmosferę w pracy i na co dzień

Prosimy o aplikowanie przez link: lub wysyłanie CV na adres: iga@time2work.com.pl

Informacje pod tel: +48 505 698 268