Atrakcyjna praca w dużym Centrum Medycznym!

OGłOSZENIA

2016-10-28 09:35
5795

OFERTA PRACY na stanowisko: Rejestrator/ka Medyczna

Wymagania:
– Wysoka kultura komunikacji i kultura osobista
– Umiejętność obsługi systemu płatności
– Biegła obsługa komputera
– Dyspozycyjność i cierpliwość
– Umiejętność pracy w zespole oraz w sytuacjach stresowych (rozmowa z trudnym pacjentem)
– Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
– Mile widziana znajomość systemu KS-SOMED

Obowiązki:
– Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprawną obsługę pacjentów
– Bezpośredni i telefoniczny kontakt z pacjentem
– Obsługa pacjenta w rejestracji i poczekalni
– Przygotowywanie dokumentacji pacjentów
– Obsługa systemu informatycznego – wprowadzanie danych
– Zapewnienie prawidłowego obiegu informacji i dokumentów wewnątrz Medi-Raj

Oferta:
– Proponujemy atrakcyjną umowę, w prestiżowej i znanej firmie w Gorzowie
– Możliwość poszerzania doświadczenia
– Przyjazną atmosferę w miejscu pracy
– Ciekawą pracę w ambitnym zespole
– Atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV na adres mailowy: mtuczapski@medi-raj.pl lub dostarczenie bezpośrednio do placówki Medi-Raj ul. Górczyńska 17, 66-400 Gorzów. W tytule oferty należy wpisać „Rejestrator/ka medyczna”.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.