Asystent/ka Biura Zarządu - oferta pracy

OGłOSZENIA

PROMOCJA
2017-03-30 15:37
5918

OFERTA PRACY na stanowisko:
Asystent/ka Biura Zarządu

Wymagania:

- Znajomość języka angielskiego i niemieckiego w stopniu komunikatywnym;

- Wysoka kultura komunikacji i kultura osobista;

- Umiejętność pracy pod presją czasu;

- Biegła obsługa komputera i umiejętność jazdy autem;

- Dyspozycyjność i cierpliwość;

- Umiejętność pracy w zespole oraz w sytuacjach stresowych;

Obowiązki:

- Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprawną obsługę jednego z biur Zarządu Grupy Bachalski;

- Współpracy z zespołem przy obsłudze Klienta;

- Odpowiedzialność za pocztę przychodzącą i wychodzącą;

- Organizacja i obsługa spotkań;

- Prowadzenie kasy Biura Zarządu;

- Prowadzenie kalendarza firmowego;

- Przygotowywanie dokumentacji firmowej;

- Obsługa systemu informatycznego – wprowadzanie danych;

- Zapewnienie prawidłowego obiegu informacji i dokumentów wewnątrz Biura Zarządu;

Oferta:

- Proponujemy atrakcyjną umowę oraz wynagrodzenie, w prestiżowej i znanej firmie w Gorzowie Wlkp.;

- Możliwość poszerzania doświadczenia;

- Przyjazną atmosferę w miejscu pracy;

- Ciekawą pracę w ambitnym zespole;

Prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV na adres mailowy: mtuczapski@jdj.com.pl lub dostarczenie bezpośrednio do biura Grupy Bachalski ul. Wawrzyniaka 64, 66-400 Gorzów Wlkp.

W tytule oferty należy wpisać  "Administracja"

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".