Praca dla pracownika administracyjno biurowego

OGłOSZENIA

ogłoszenie praca
2017-04-14 01:20
7051

Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji

zatrudni

Pracownika administracyjno – biurowego

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski Nr referencyjny: MP/KOP2017

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie,

  • Doświadczenie w pracach administracyjno - biurowych,

  • Komunikatywność,

  • Kreatywność, samodzielność,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Chęć uczenia się nowych zagadnień,

  • Obsługa pakietu MS Office i Internetu,

ZAKRES ZADAŃ:

  • Pełnienie funkcji asystenta koordynatora,

  • Wsparcie pracowników w prowadzeniu kampanii informacyjnych organizowanych szkoleń,

  • Pomoc przy rekrutacji uczestników szkoleń i staży,

  • Organizacja szkoleń i staży,

  • Sporządzanie różnych formularzy, zestawień i pism,

  • Obsługa administracyjna biura projektu,

OFERUJEMY:

  • Rozwój zawodowy w nowoczesnej firmie,

  • Umowę o pracę (forma współpracy do uzgodnienia),

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Współpracę z profesjonalnym zespołem realizującym projekty UE.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji na potrzeby obecnych i przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Dokumenty aplikacyjne prosimy o przesyłanie na adres: rekrutacja@wirpe.pl podając w temacie wiadomości nazwę stanowiska i nr referencyjny ogłoszenia.