Praca: Asystent osoby niepełnosprawnej

OGłOSZENIA

ogłoszenie
2017-05-25 10:51
5508

W związku z rozwojem usług prywatnej opieki na seniorem w domu pacjenta poszukujemy osób do pracy w charakterze opiekuna/ asystenta osoby starszej i niepełnosprawnej.

Zakres zadań:

-opieka nad osobą starszą/ niepełnosprawną

-pomoc w podstawowych czynnościach higienicznych

-pomoc w podstawowych czynnościach lokomocyjnych

-podawanie leków i przestrzeganie kalendarza ich zażywania

-podstawowe czynności związane ze sprzątaniem mieszkania

wymagania:

-wykształcenie kierunkowe (opiekun medyczny, ratownik medyczny, fizjoterapia, masaż, pielęgniarstwo, itp.)

-doświadczenie w pracy z pacjentem starszym

-dyspozycyjność

-umiejętności interpersonalne

-empatia i cierpliwość

oferujemy:

-zatrudnienie w oparciu o umowę z pełnym zakresem świadczeń

-możliwość dostosowania godzin pracy do zajęć pozapracowniczych

-pracę w wybranych rejonach Gorzowa bez konieczności podróżowania po całym mieście

Aplikacje CV zawierające zdjęcie oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres poczty elektronicznej sjankowski@medi-raj.pl wraz z klauzulą o możliwości przetwarzania danych osobowych.

Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.