REUSS-SEIFERT Production Sp. z o.o. zatrudni Operatora maszyn

OGłOSZENIA

ogłoszenie
2017-07-25 09:51
6568

Funkcjonujemy w branży od 1906 roku i działamy globalnie. Jesteśmy jednym z trzech największych dostawców komponentów budowlanych na rynku niemieckim. W 2017 roku zdecydowaliśmy się przenieść swoje linie produkcyjne do Polski. Fabrykę umiejscowiliśmy w Nowej Soli. Przygotowaliśmy ponad 200 miejsc pracy, na stanowiskach każdego szczebla.

Wartości, którymi się kierujemy i które są dla Nas ważne to: ludzie, klienci, integralność, zaangażowanie, kreatywność, wyzwania, tworzenie, profesjonalizm.

Misją REUSS-SEIFERT Production Sp. z o.o. jest innowacyjny i zrównoważony rozwój w dziedzinie produkcji elementów z tworzyw sztucznych, betonu i metalu dla budownictwa, przy zapewnieniu wzrostu sprzedaży i całkowitej satysfakcji klientów. A tym samym, umożliwienie ciągłej poprawy i wykorzystanie potencjału pracowników. Cały proces produkcyjny jest prowadzony w sposób odpowiedzialny wobec społeczeństwa i przyjazny dla środowiska.

Czy mamy wizję? Tak! Firma REUSS-SEIFERT Production Sp. z o.o. nieustannie dąży do bycia wiodącym producentem komponentów dla budownictwa na całym świecie.

Z przyjemnością powiększymy Nasz zespół o osobę zatrudnioną na stanowisku:

OPERATOR MASZYN

Główne zadania:
- ważenie, liczenie i pakowanie produktów i materiałów w odpowiednim opakowaniu zgodnie z planem operacyjnym,
- znakowanie pojemników, kontenerów  lub opakowań,
- sprawdzanie pojemników, materiałów i produktów w celu zapewnienia, że specyfikacje opakowań i produktów zostały spełnione,
- rejestr produktów, pakowanie oraz informacja o zamówieniu według określonych procedur i regulaminów.
- usuwanie ukończonych lub wadliwych produktów lub materiałów.
- obsługa pojemników z uszczelkami lub materiałów za pomocą elementów złącznych oraz narzędzi ręcznych.
- montaż i przygotowywanie kartonów, skrzyń, toreb i pojemników z wykorzystaniem narzędzi ręcznych,
- czyszczenie  pojemników, materiałów lub obszarów pracy z wykorzystaniem środków czyszczących oraz narzędzi ręcznych,
- przestrzeganie wszystkich odpowiednich przepisów bezpieczeństwa,
- włączanie i wyłączanie  zasilania urządzenia w przypadku problemu, zgodnie z standardową procedurą.
- zgłaszanie  wszystkich istotnych kwestii do ustawiacza lub lidera zmiany,
- przestrzeganie bezpieczeństwa i produkcyjnych procedur szkoleniowych zgodnie z wymaganiami.

Wymagane kompetencje:
- Umiejętność pracy w zespole.
- Elastyczność (praca na różnych maszynach).

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę.
- Przyjazne środowisko pracy.
- Szkolenia stanowiskowe.

Aplikacje proszę przesyłać na adres: rekrutacja@reuss-seifert.de