przejdź do treści strony kontakt
strona główna 501 936 975 menu wyszukiwarka

Praca: telemarketing. Miejsce: Gorzów Wlkp.

OGłOSZENIA

2017-07-18 19:52
5888

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą telemarketingową z wieloletnim doświadczeniem. Realizujemy projekty telemarketingowe na terenie całej Polski.

Osoba pracująca w naszym zespole na stanowisku Konsultanta Telefonicznego będzie  telefoniczne kontaktowała się z potencjalnymi klientami celem umówienia na spotkanie medyczne.

Miejsce pracy: Gorzów Wlkp. – biurowiec WATRAL

OBOWIĄZKI:

  • telefoniczne umawianiem na spotkania
  • wprowadzaniem danych do systemu
  • dbaniem o pozytywny wizerunek firmy

OFERUJEMY:
*pracę 2- zmianowa w godzinach 8-14, 14-20
*gwarantowaną stawka godzinowa 13zł brutto + wysokie premie adekwatne do osiąganych wyników
* Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (ze składkami ZUS)
* możliwość pracy w SOBOTY - dodatkowy zarobek
* możliwość rozwoju w strukturach firmy

WYMAGAMY:
komunikatywności, chęci do pracy, dobrej dykcji, wysokiej kultury osobistej, nastawienia na długofalową współpracę

NIE WYMAGAMY doświadczenia, wszystkiego nauczymy na miejscu :) Mile widziani emeryci, renciści :)

Prosimy o przesłanie CV tylko osoby zdecydowane na podjecie pracy! Możliwość kontaktu ws. pracy pod nr tel. 509-272-720.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Zrozumiałem, nie pokazuj ponownie tego okna.
x