REUSS-SEIFERT Production zatrudni ŚLUSARZA NARZĘDZIOWEGO

OGłOSZENIA

ogłoszenie praca
2017-09-04 22:16
5384

Funkcjonujemy w branży od 1906 roku i działamy globalnie. Jesteśmy jednym z trzech

największych dostawców komponentów budowlanych na rynku niemieckim. W 2017 roku

zdecydowaliśmy się przenieść swoje linie produkcyjne do Polski. Fabrykę umiejscowiliśmy w

Nowej Soli. Przygotowaliśmy ponad 200 miejsc pracy, na stanowiskach każdego szczebla.

Z przyjemnością powiększymy Nasz zespół o osobę zatrudnioną na stanowisku:

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY

Miejsce pracy: Nowa Sól

Obowiązki na stanowisku:

•Konfiguracja i obsługa maszyn manualnych oraz sterowanych numerycznie (CNC)

•Monitorowanie maszyn

•Praca ze szkicami, rysunkiem technicznym

•Frezowanie, cięcie, wiercenie, szlifowanie, polerowanie

•Sprawdzanie wymiarów i kształtów, wykrywanie defektów

Wymagania:

•Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe

•Doświadczenie na stanowisku ślusarza narzędziowego (preferowane osoby z doświadczeniem w

naprawie i konserwacji form wtryskowych)

•Doświadczenie w tłoczeniu, frezowaniu, cięciu, dłutowaniu

•Doświadczenie z programowaniem Heindenhain i DIN będzie atutem

•Przestrzeganie zasad BHP

•Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie atutem

Firma oferuje:

•Możliwość rozwoju zawodowego

•Bycie szanowanym członkiem zespołu - dla Nas każdy jest ważny!

•Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia w ramach umowy o pracę

•Pracę w międzynarodowej firmie, gwarantującej możliwości rozwoju

•Realny wpływ na kształtowanie struktur firmy oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów w

projekcie greenfield.

•Wsparcie w zakresie relokacji.

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do przesyłania CV na adres:

rekrutacja@reuss-seifert.de

W temacie wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska, na które Państwo aplikują.

Kontakt telefoniczny: Paulina 501 325 128

*Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.