przejdź do treści strony kontakt
strona główna 501 936 975 menu wyszukiwarka

MONTER SERWISANT

OGłOSZENIA

ogłoszenie praca
2018-06-21 23:30
5261

Opis stanowiska

·         --Montaż elementów oznakowań na instalacjach w zakładach przemysłowych

·         -Malowanie linii ciągów komunikacyjnych

·         -Montaż tablic i tabliczek BHP

Wymagania

·         -prawo jazdy kat. B, 2 letni staż prowadzenia pojazdu

·         -komunikatywność, umiejętność pracy z ludźmi

·         -dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych

·         umiejętność obsługi komputera w zakresie programów Microsoft Office

Oczekujemy:

·         -pozytywnego nastawienia i chęci do pracy

·         -zaangażowania się w rozwój firmy

·         -chęci poznawania nowych produktów

·         -determinacji w realizacji założonych celów

Oferujemy

·         -stałe wynagrodzenie + premie zależne od osiąganych wyników

·         -umowę o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym na umowę zlecenie

·         -szkolenia i niezbędne narzędzia pracy

·         - możliwość rozwoju w firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie C.V. na adres: d.hernik@elmetal.pl
Zapraszamy równiez do odwiedzenia naszej strony www.znakowanie.pl

Zrozumiałem, nie pokazuj ponownie tego okna.
x