przejdź do treści strony kontakt
strona główna 501 936 975 menu wyszukiwarka

Praca dla studenta/ studentki w Gorzowie Wlkp.

OGłOSZENIA

ogłoszenie praca
2018-10-27 19:56
5933

Sklep internetowy (antykwariat z książkami, płytami winylowymi, cd i dvd) zatrudni na umowę zlecenie studentkę lub studenta studiów stacjonarnych (poniżej 26 roku życia). Praca w Gorzowie.

Oferujemy:

  • pracę w miłej, bezstresowej atmosferze
  • zdobycie doświadczenia w handlu internetowym
  • elastyczny grafik pracy w dowolnym wymiarze i zakresie godzin między 10.00 a 19.00. Na życzenie możliwa jest praca w weekendy.
  • wynagrodzenie 15 zł/h brutto

Zadania:

  • kompletowanie i przygotowywanie zamówień do wysyłki
  • wystawianie nowych ofert w internecie
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania:

  • sumienność i dokładność
  • swobodne poruszanie się w sieci Internet
  • mile widziane zainteresowanie muzyką, filmem lub literaturą

CV prosimy wysłać  razem z klauzulą o przetwarzaniu danych na adres: qmediagorzow@gmail.com

Zrozumiałem, nie pokazuj ponownie tego okna.
x