Sparingi: Warta świetna, Stilon się rozkręca

red.
2016-07-25 11:12
65080

(fot. Radosław Siuba)

Warta Gorzów w okresie przygotowawczym tylko wygrywa, i to na wyjazdach, ostatnio w Karsku z Piastem (liga okręgowa, Szczecin) – wynik: 4:1(3:0). Z kolei Stilon gorzej, ale po trzech porażkach jest pierwsze zwycięstwo ze Świtem Skolwin Szczecin.

22 lipca, w piątek dla Warty bramki strzelali do przerwy Elton, Tomasz Spirzak, Krzysztof Stojanowski. W drugiej połowie czwartą dołożył Marcin Antczak. Kolejny sparing 26 lipca, we wtorek o 18.00 z Czarnymi Browar w Witnicy (czwarta liga).

Stilon również wygrał ostatni sparing, choć wcześniej zaliczył trzy porażki, kolejno z Błękitnymi Stargard (1:5), Wartą Międzychód (1:3) i Vinetą Wolin (2:5). W sobotę, 23 lipca padło aż dziewięć bramek – gorzowianie ograli trzecioligowy Świt Skolwin Szczecin.

ZKS Stilon Gorzów - Świt Skolwin Szczecin 5:4 (0:1)
Bramki dla Stilonu: Paweł Posmyk, Adam Gruszecki, Alan Błajewski, Rafał Świtaj (dwie).