ao
2017-04-08 18:04
68570

(fot. Radosław Siuba)

Stilon przez blisko pół godziny przegrywał, a potem męczył się z Formacją. Tak do 53 minuty gdy Nowak, a chwilę później Maliszewski strzelili po bramce. Potem było już łatwiej. Ostatecznie gorzowianie wygrywają z Formacją Port Mostki.

Szybka strata na rzecz Formacji – bramka w 2 minucie, potem wysoko ustawiona obrona przeciwników i z trudem konstruowane ataki Stilonu... Tak przez pierwsze pół godziny, bo w 31 minucie piękne uderzenie Michała Pakuły na 1:1. Do końca pierwszej połowy przeciwnicy zaciekle bronią remisu.

Drugie 45 minut inne: 53 minuta gol Adriana Nowaka, trzy minuty później jedenastkę wykorzystuje Łukasz Maliszewski i gorzowianom gra się łatwiej... Na sam koniec do wyniku dokłada Paweł Posmyk.

Stilon Gorzów – Formacja Port 2000 4:1 (1:1)
bramki dla Stilonu: 31 min Michał Pakuła, 53 min Adrian Nowak, 55 min Łukasz Maliszewski, 94 min Paweł Posmyk
bramki dla Formacji: 2 min Ihor Nahornyi

Skład Stilonu: Krystian Paszkowski, Mateusz Ogrodowski (od 78 min Tomasz Szwiec), Krzysztof Kaczmarczyk, Łukasz Maliszewski, Patryk Jakubowski (od 46 min Daniel Mrozek), Alan Błajewski (od 78 min Masahiro Enjo), Filip Wiśniewski, Filip Łaźniowski, Piotr Rymar (od 63 min Rafał Świtaj), Michał Pakuła (od 75 min Abdul Ouedraogo), Adrian Nowak (od 63 min Paweł Posmyk)
Trener: Adam Gołubowski