ao
2021-10-23 20:54
12050

(fot. Michał Kapuściński)

Mecz z Gwarkiem mógł nieco poprawić sytuację Warty w III lidze, ale... Podobnie jak we wszystkich meczach tej rundy, gorzowianie łatwo tracą bramki i z wielkim trudem je zdobywają, nawet gdy karny. Kolejna porażka, po dobrej grze.

Mecz walki, jak o życie – niezwykle zacięty i wyrównany. Warta szybko traci pierwszą bramkę po karnym. Potem jest okazja do rewanżu, też z 11 metrów, ale nie ma trafienia. Jeszcze przed przerwą Warta wyrównuje. Niestety niewiele później samobój i 1:2. W drugiej połowie dwie bramki –  najpierw dla Warty, kilka minut później dla Gwarka.

Warta na boisku prezentowała się nieźle, ale po raz kolejny zabrakło szczęścia i determinacji.