Nieudany wyjazd, w tabeli ciasno

KOSZYKóWKA

2015-02-16 11:08
64270

Porażką zakończył się kolejny mecz Hajduk Kominków AZS PWSZ II w grupie spadkowej I ligi. Gorzowianki przegrały na wyjeździe z AZS Uniwersytet Gdański 64:76.

Hajduk Kominki AZS PWSZ II wystąpił w Gdańsku bez zawodniczek, które grały dzień wcześniej przeciwko Wiśle Kraków. Stąd faworytem były gospodynie. O ich zwycięstwie przesądziła druga połowa drugiej kwarty, gdy nasz zespół zdobył 7 punktów, tracąc w tym czasie 19. Gorzowianki co prawda w trzeciej kwarcie straty nadrobiły, ale znów nie były w stanie utrzymać wyniku "na styku" przez dłuższy czas. W efekcie nasz zespół przegrał i spadł na 6. miejsce w tabeli a różnice punktowe między drugą i przedostatnią drużyną są bardzo niewielkie.

Kolejne spotkanie już w czwartek - podopieczne trenera Roberta Pieczyraka będą u siebie odrabiać zaległości meczem przeciwko Mon-Pol Płock.

AZS Uniwersytet Gdański - Hajduk Kominki AZS PWSZ II Gorzów 76:64 (18:15, 23:16, 18:20, 17:13)

Hajduk AZS: Witkowska 20 (4x3), Trębicka 14 (2). B. Jaworska 14, Kominek 7, Kopciuch 6 oraz Szałas 3 (1), Szczęsna 0, Dubaj 0, Relich 0.

Pozostałe wyniki: ŁKS SMS Łódź - Polonia Warszawa 51:72, Karkonosze Jelenia Góra - KKS Olsztyn 85:53, AZS UMCS II Lublin - Lider Swarzędz 64:69. Mecz Mon-Pol Płock - Ostrovia Ostrów Wlkp. przełożony na 11.03.