Półfinały U-22. Mecz z Bydgoszczą na plus [FOTO]

ao
2017-02-03 19:55
80850

(fot. Radosław Siuba)

Pierwsze minuty dobre dla drużyny z Bydgoszczy – rywalki gorzowianek prowadziły przez 7 minut. Potem wyrównany mecz aż do ostatniej kwarty, bo wtedy koszykarki AZS AJP uciekły zespołowi MUKS. Pierwsza wygrana w turnieju gdzie stawką jest finał Mistrzostw Polski U-22.

ENEA AZS AJP Gorzów – MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 75:59 (18:14, 19:20, 18:16, 20:9)

24 Weronika Papiernik (13 pkt.)

W drugim dzisiejszym meczu w hali przy Chopina GTK Gdynia zdecydowanie pokonało SKK Polonię Warszawa 85:34. Kolejne spotkania jutro i w niedzielę. Poniżej galeria zdjęć Radka Siuby.