Debiut UKS Set w III lidze: godzina z prysznicem

SIATKóWKA

fg
2015-10-10 21:45
74310

Pierwszy trzecioligowy mecz siatkarzy UKS Set trwał zaledwie 54 minuty. Zespół prowadzony przez trenera Krzysztofa Kocika rozbił w hali I LO przy ulicy Puszkina Budowlanych Gozdnica 3:0.

Budowlani przyjechali do Gorzowa w zaledwie ośmioosbowym składzie i nie mieli zbyt wiele do powiedzenia w starciu z młodym zespołem Krzysztofa Kocika. Gospodarze od początku do końca kontrolowali przebieg spotkania i zakończyli go w niespełna godzinę. – Nie mieliśmy większych problemów, choć widać było po chłopakach pewną tremę inauguracyjną. Większość założeń zespół jednak zrealizował. Są niedociągnięcia, ale mamy czas to poprawić. Myślę, że będziemy szli w dobrym kierunku – ocenił szkoleniowiec i zarazem prezes UKS Set.

UKS Set Gorzów – Budowlani Gozdnica 3:0 (25:15, 25:13, 25:16)

UKS Set: Maciejewicz, Olejniczak, Nawrot, Kaczmarek, Boguta, Koliński, Tomasik (libero) oraz Kluczyk, Kliczkowski, Zarzycki, Jurant

Pozostałe wyniki: KS Łęknica – Wena Kostrzyn 0:3, Żak Krzeszyce – TSPS Trzebiechów 3:0, Jedynka Szportawa – Eurotax Lubsko 0:3, Orliki Iłowa – Piast Rzepin 1:3.