Z Czerska wracamy z kompletem punktów

PIłKA RęCZNA

2015-11-22 16:52
62460

Kancelaria Andrysiak Stal Gorzów wygrała w Czersku z tamtejszym Borowiakiem 37:20 (23:10). Gorzowianie odnieśli dziewiąte zwycięstwo z rzędu i nadal są liderem drugiej ligi.

Podopieczni trenera Janusza Szopy nie mieli żadnych problemów z pokonaniem jednego z najsłabszych rywali w lidze. Gorzowianie od początku spotkania narzucili swój styl gry i wypracowali sobie bezpieczną przewagę. Stal schodząc na przerwą prowadziła już 13 bramkami! W drugiej połowie gorzowianie kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku i pewnie pokonali rywala 37:20.

Borowiak Czersk - Kancelaria Andrysiak Stal Gorzów 20:37 (10:23)

Stal: Nowicki, Szot - Baraniak 9, Zając 6, M. Stupiński 4, Polak 4, Góral 4, Książkiewicz 3, Śramkiewicz 2, Kminikowski 1, Kłak 1, K. Stupiński 1, Gałat 1, Chudy 1.

Pozostałe wyniki: Szczypiorniak Olsztyn - Wybrzeże II Gdańsk 38:19, Gwardia Koszalin - Henri Lloyd Brodnica 34:29, Energetyk Gryfino - Sambor Tczew 23:17, Cartusia Kartuzy - SMS II Gdańsk 17:23, LKS Kęsowo - Tytani Wejherowo 16:28, GKS Żukowo - AZS UKW Bydgoszcz 39:26.