PIłKA RęCZNA

fg
2015-12-19 22:32
68540

Choć w II lidze pomorskiej Kancelaria Andrysiak Stal kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa, to ten krok przybliża gorzowian wyjątkowo mocno do wygrania rozgrywek. Podopieczni trenera Janusza Szopy pokonali na wyjeździe Szczypiorniaka Olsztyn 24:23

Spotkanie w stolicy Warmii I Mazur trzymało w napięciu od pierwszej do ostatniej syreny. Szala co jakiś czas przechylała się na jedną bądź drugą stronę. Więcej zimnej krwi zachował jednak nasz zespół a kluczowymi okazały się akcje z 55 minuty, gdy w odstępie niespełna 40 sekund trafili Marek Baraniak i Mateusz Stupiński. Swoje do wygranej też dołożył najskuteczniejszy dziś Dariusz Zając a w bramce Krzysztof Nowicki.

Gorzowianie po przerwie świątecznej wrócą do ligowego grania tydzień wcześniej niż planowano. 9 stycznia podopieczni trenera Janusza Szopy podejmą Henri Lloyd Brodnicę w meczu awansem z 16. kolejki.

Szczypiorniak Olsztyn – Kancelaria Andrysiak Stal Gorzów 23:24 (14:14)

Stal: Nowicki, Szot - Zając 7, Polak 5, Baraniak 5, M. Stupiński 3, Śramkiewicz 2, Książkiewicz 1, Kłak 1, Góral, Kminikowski, Chudy, Bartnik, Gałat, K. Stupiński, Kubacki

Pozostałe wyniki: GKS Żukowo – SMS II Gdańsk 31:15 (mecz rozegrano 8 grudnia), Gwardia Koszalin – Cartusia Kartuzy 31:21, AZS UKW Bydgoszcz – Tytani Wejherowo 30:35, Sambor Tczew – Henri Lloyd Brodnica 45:31, Energetyk Gryfino – Wybrzeże Gdańsk 35:25, LKS Kęsowo – Borowiak Czersk 20:25.