Wydarzenia sportowe
Wspaniały mecz Wasilka
W trzecim meczu fazy play-out gorzowski GSPR pokonał Nielbę Wągrowiec 31-25. Niesamowitą dyspozycją w bramce popisał się Łukasz Wasilek, którego ciężko było dzisiaj przechytrzyć.

Porażka po popisie nieskuteczności
Porażka po popisie nieskuteczności
Po bardzo słabym występie KSSSE AZS PWSZ nieoczekiwanie przegrał na wyjeździe z przedostatnim w tabeli Basketem Gdynia 66:74. Nasze w pierwszej połowie słabo broniły, w drugiej raziły nieskutecznością.
60 minut i po sprawie
60 minut i po sprawie
Równo godzinę zajęło gorzowskim siatkarzom pokonanie sobotniego rywala. Podopieczni trenera Krzysztofa Kocika bez najmniejszego problemu zwyciężyli we własnej hali 3:0 (25:14, 25:14, 25:13).
Sparing na 9:0, decyzje kadrowe w tygodniu
Sparing na 9:0, decyzje kadrowe w tygodniu
W pierwszym zimowym sparingu Stilon rozgromił 9:0 występującą w zachodniopomorskiej lidze okręgowej Stal Lipiany. W gorzowskim zespole pojawił się kolejny testowany gracz z przeszłością w Lechu Poznań.
 
strona: 1 2 3 4 5 ... 65

Koszykówka – Basket Liga Kobiet
Lp.
Drużyna
M
Pkt
+ / –
1
Wisła Can-Pack Kraków
16
32
1.483
2
Artego Bydgoszcz
16
29
1.197
3
Energa Toruń
16
29
1.158
4
KSSSE AZS PWSZ Gorzów
17
28
1.083
5
CCC Polkowice
16
27
1.180
6
Glucose ROW Rybnik
16
24
0.894
7
MKK Siedlce
16
22
0.939
8
Ślęza Wrocław
16
22
0.919
9
AZS UMCS Lublin
16
22
0.920
10
Widzew Łódź
17
20
0.808
11
Basket Gdynia
16
19
0.854
12
Chemat Basket Konin
16
17
0.790
Siatkówka - II liga 2014/15
Lp.
Drużyna
M
Pkt
+ / –
1
GTPS Gorzów
16
41
46:16
2
Orzeł Międzyrzecz
16
38
43:18
3
Olimpia Sulęcin
16
34
40:23
4
AZS UAM Poznań
16
33
42:26
5
KS Chełmża
16
26
33:31
6
KS Gniezno
16
20
29:37
7
Stoczniowiec Gdańsk
16
18
26:37
8
UKS OPP Kołobrzeg
16
16
23:37
9
SPS Słupsk
16
11
16:40
10
LO MS Świnoujście
16
3
12:45
Piłka nożna – III liga 2014/15
Lp.
Drużyna
M
Pkt
+ / –
1
Formacja Port 2000 Mostki
18
45
55-18
2
Lechia Dzierżoniów
18
44
37-15
3
Śląsk II Wrocław
17
36
43-22
4
Ślęza Wrocław
18
36
36-22
5
Stelmet UKP Zielona Góra
17
31
31-26
6
Zagłębie II Lubin
18
30
36-26
7
Stilon Gorzów
17
29
34-16
8
Polonia-Stal Świdnica
18
27
37-18
9
Karkonosze Jelenia Góra
18
26
33-29
10
Foto-Higiena Gać
18
26
31-27
11
KP Brzeg Dolny
18
25
30-36
12
Piast Żmigród
18
20
27-34
13
Bystrzyca Kąty Wroc.
17
19
21-26
14
Piast Gorzów-Karnin
18
18
19-36
15
Bielawianka Bielawa
18
13
15-37
16
MKS Oława
18
12
12-29
17
Dąb Sława Balcerzak i S-ka
18
11
18-50
18
Polonia Trzebnica
18
5
11-58
Żużel - ENEA Ekstraliga 2015
Lp.
Drużyna
M
Pkt
+ / –
1
Stal Gorzów
0
0
-
2
Fogo Unia Leszno
0
0
-
3
Grupa Azoty Unia Tarnów
0
0
-
4
SPAR Falubaz Zielona Góra
0
0
-
5
KS Toruń
0
0
-
6
Betard Sparta Wrocław
0
0
-
7
PGE Stal Rzeszów
0
0
-
8
GKM Grudziądz
0
0
-
  1. Adam Oziewicz
  2. Filip Górecki
  3. Damian Marciniak
  4. Piotr Wiszniewski
  5. Bartłomiej Pluta
  6. Michał Kapuściński