Wydarzenia sportowe
Wspaniały mecz Wasilka
W trzecim meczu fazy play-out gorzowski GSPR pokonał Nielbę Wągrowiec 31-25. Niesamowitą dyspozycją w bramce popisał się Łukasz Wasilek, którego ciężko było dzisiaj przechytrzyć.

Przygoda trwa, Meprozet GTPS wyrzucił pierwszoligowca
Przygoda trwa, Meprozet GTPS wyrzucił pierwszoligowca
Niepokonani w lidze, niepokonani wciąż też w pucharze. Meprozet GTPS awansował do V rundy Pucharu Polski po zwycięstwie nad I-ligową Wartą Zawiercie 3:1. Teraz gorzowianie zmierzą się z Victorią Wałbrzych.
Adeptki pograły w Santoku
Adeptki pograły w Santoku
W ramach programu „Nauka, Sport, Przyszłość” prowadzonego przez AZS PWSZ, rozegrano w Santoku pierwszy z czterech turniejów Ebis Mini Basket Ligi.
Pierwszej ligi smak
Pierwszej ligi smak
Tak daleko w Pucharze Polski siatkarze GTPS nie zaszli od czasu kiedy dotarli do ćwierćfinału ze Skrą Bełchatów. Czy ich przygoda jeszcze potrwa, przekonamy się w środowy wieczór.
 
strona: 1 2 3 4 5 ... 65

Piłka nożna – III liga 2014/15
Lp.
Drużyna
M
Pkt
+ / –
1
Formacja Port 2000 Mostki
13
33
36-12
2
Lechia Dzierżoniów
13
32
29-10
3
Ślęza Wrocław
13
28
26-19
4
Zagłębie II Lubin
13
26
31-14
5
Stelmet UKP Zielona Góra
13
25
23-18
6
Stilon Gorzów
13
24
26-9
7
Polonia-Stal Świdnica
13
23
29-12
8
Śląsk II Wrocław
12
21
22-15
9
Foto-Higiena Gać
13
20
24-19
10
KP Brzeg Dolny
12
17
21-22
11
Karkonosze Jelenia Góra
13
16
25-24
12
Bystrzyca Kąty Wrocł.
13
15
18-20
13
Piast Żmigród
13
14
19-28
14
Bielawianka Bielawa
13
9
9-26
15
MKS Oława
13
8
9-20
16
Dąb Sława Balcerzak i S-ka
13
7
8-35
17
Piast Gorzów-Karnin
13
5
11-33
18
Polonia Trzebnica
13
5
10-40
Koszykówka – Basket Liga Kobiet
Lp.
Drużyna
M
Pkt
+ / –
1
Wisła CanPack Kraków
3
6
1.782
2
Energa Toruń
3
6
1.176
3
Artego Bydgoszcz
3
5
1.234
4
MKK Siedlce
3
5
1.204
5
KSSSE AZS PWSZ Gorzów
3
5
0.982
6
CCC Polkowice
2
4
1.377
7
Ślęza Wrocław
3
4
0.892
8
Glucose ROW Rybnik
3
4
0.814
9
Widzew Łódź
3
4
0.771
10
Basket Gdynia
3
3
0.715
11
Basket Konin
3
3
0.851
12
AZS UMCS Lublin
2
2
0.687
Siatkówka - II liga 2014/15
Lp.
Drużyna
M
Pkt
+ / –
1
Orzeł Międzyrzecz
4
12
12-0
2
Meprozet GTPS Gorzów
4
12
12-1
3
AZS UAM Poznań
4
8
10-6
4
KS Chełmża
4
7
9-8
5
Olimpia Sulęcin
4
7
8-7
6
SPS Słupsk
4
4
5-9
7
Stoczniowiec Gdańsk
4
4
6-10
8
KS Gniezno
4
3
4-9
9
UKS OPP Kołobrzeg
4
3
4-9
10
LO MS Świnoujście
4
0
1-12
Żużel - ENEA Ekstraliga 2014
Lp.
Drużyna
M
Pkt
+ / –
1
Azoty Unia Tarnów
14
32
+240
2
Stal Gorzów
14
24
+113
3
Falubaz Zielona Góra
14
20
+102
4
Fogo Unia Leszno
14
19
+35
5
Unibax Toruń
14
15
+136
6
Betard Sparta Wrocław
14
10
-102
7
Włókniarz Częstochowa
14
7
-147
8
Wybrzeże Gdańsk
14
4
-377
  1. Adam Oziewicz
  2. Filip Górecki
  3. Damian Marciniak
  4. Piotr Wiszniewski
  5. Bartłomiej Pluta
  6. Michał Kapuściński