przejdź do treści strony kontakt
strona główna 501 936 975 menu wyszukiwarka

Jak zrobić reklamę FB Ads? Wszystko o reklamie na Facebooku!

Z MIASTA

artykuł sponsorowany
2023-09-18 14:00
627

Zastanawiasz się jak zrobić skuteczną reklamę na FB Ads, która przyciągnie uwagę Twojej grupy docelowej? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś! Dziś rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące reklamy na Facebooku. Dowiesz się, jak wykorzystać narzędzia Facebook Ads, aby z sukcesem promować swoją firmę, usługi lub produkty.
Dzięki temu artykułowi dowiesz się, jak zrobić reklamę FB Ads, która rzeczywiście działa, korzystając z potężnych narzędzi i strategii. Przedstawimy Wam wszystko o reklamie na Facebooku – od tworzenia kampanii reklamowych po optymalizację wyników. Z nami przekonasz się, że reklama na tej platformie społecznościowej to więcej niż tylko kliknięcie przycisku "Promuj".
Dlatego, jeśli zastanawiasz się, jak w pełni wykorzystać potencjał reklamy na Facebooku, nie odwlekaj tego dłużej! Czekają na Ciebie przydatne wskazówki, praktyczne porady i informacje. Gotowy na rozpoczęcie przygody z Facebook Ads? Spójrzmy na to razem!
Interesuje Cię zlecenie obsługi social media Twojej firimy? 
Wejdź na riseupagencja.pl/facebook i zapoznaj się z ofertą!

Dlaczego warto inwestować w reklamę na Facebooku?

Reklama na Facebooku to kluczowa strategia marketingowa dla każdego, kto dąży do osiągnięcia sukcesu w świecie online. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta: Facebook to miejsce, gdzie przebywa niemal każdy internauta. To platforma, na której możesz dotrzeć do swojej grupy docelowej w sposób precyzyjny i efektywny.

Reklama Facebook Ads pomaga osiągnąć cele biznesowe. Niezależnie od tego, czy chcesz zwiększyć sprzedaż, budować świadomość marki czy pozyskiwać nowych klientów, Facebook oferuje narzędzia i możliwości, które mogą Ci w tym pomóc.

Przygotowanie do tworzenia reklamy

Planując reklamę na Facebooku, warto zadbać o jej skuteczność od samego początku. Jak się przygotować do reklamy? Konfiguracja menedżera konta reklamowego, instalacja pixela oraz zarządzanie plikami danych to kluczowe elementy, które pozwolą Ci osiągnąć zamierzone cele reklamowe.

Skonfiguruj menedżera firmy

Jeśli jesteś gotów rozpocząć reklamę na Facebooku, pierwszym krokiem jaki musisz zrobić to utworzyć menedżera firmy. To narzędzie, które umożliwia zarządzanie różnymi aspektami działalności na Facebooku, zarówno reklamami, jak i treściami organicznymi. Pozwala na tworzenie i zarządzanie reklamami, zarządzanie stronami, monitorowanie statystyk oraz współpracę z innymi osobami lub firmami na platformie.

Oto, jak go skonfigurować:

Krok 1: Załóż konto w Menedżerze Firmy:

 • Wejdź na stronę  kliknij "Zacznij" i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby utworzyć konto.

Krok 2: Dodaj swoją stronę i reklamodawstwo:

 • Po zalogowaniu się, dodaj swoją firmową stronę na Facebooku do Menedżera Firmy oraz umożliw uprawnienia reklamowe.

Krok 3: Zarządzaj dostępem:

 • Przydziel odpowiednie role w Menedżerze Firmy swoim współpracownikom lub agencji reklamowej, aby efektywnie współpracować.

Zainstaluj Meta Piksel

Teraz nadszedł czas, aby zainstalować piksel Facebooka na swojej stronie internetowej. To niewielki kawałek kodu, który dostarcza cenne informacje o zachowaniach odwiedzających Twoją witrynę. Dzięki temu dowiesz się, jakie treści przyciągają uwagę, a także skutecznie zmierzysz wyniki swoich kampanii.

Oto, jak go zainstalować:

Krok 1: Wejdź na stronę Piksela Facebooka:

 • Przejdź na stronę Piksela Facebooka. 

Krok 2: Dodaj Piksel do strony internetowej:

 • Wybierz opcję "Dodaj piksel do strony internetowej" i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby wygenerować kod piksela.

Krok 3: Umieść kod na swojej stronie:

 • Skopiuj wygenerowany kod piksela i wklej go na swojej stronie internetowej przed tagiem na każdej stronie, którą chcesz śledzić.

Krok 4: Weryfikacja działania piksela:

 • Po zainstalowaniu kodu piksela, użyj narzędzia do sprawdzania zdarzeń, aby upewnić się, że działa on poprawnie.

Prześlij plik danych produktu na Facebooka

Jeśli jesteś właścicielem sklepu internetowego i zamierzasz promować swoje produkty na Facebooku, to warto wykorzystać Menedżera sprzedaży Facebook Business. To narzędzie pomoże Ci w lepszym zarządzaniu swoją ofertą oraz skuteczniejszym prowadzeniu kampanii reklamowych.

Wdrożenie tego narzędzia jest prostsze niż mogłoby się wydawać. Oto kroki, które pomogą Ci dodać swoje produkty do Menedżera sprzedaży:

Krok 1: Rozpocznij od Wyboru Rodzaju Katalogu E-Commerce: Na początek wybierz odpowiedni rodzaj katalogu E-Commerce, który odpowiada Twojej ofercie.

Krok 2: Konfiguracja Ustawień Katalogu: W panelu ustawień, wybierz opcję "Prześlij informacje o produktach".

Krok 3: Oznacz Siebie jako Właściciela Katalogu: Upewnij się, że oznaczasz swoje konto jako właściciela katalogu i nadaj mu odpowiednią nazwę. To pomoże Ci zidentyfikować katalog w przyszłości.

Krok 4: Dodaj Źródło Danych: Przejdź do sekcji "Katalog" i wybierz opcję "Źródła danych".

Krok 5: Zestawienie Danych: Wybierz "Zestawienie danych", aby dodać swoje produkty do katalogu.

Krok 6: Planowane Przesyłanie Zestawienia Danych: Jeśli planujesz regularnie aktualizować informacje o produktach, możesz skorzystać z "Zaplanowanego przesyłania zestawienia danych". Kliknij "Dalej", aby kontynuować.

Krok 7: Wklej Adres URL Pliku: W tym kroku, wklej adres URL pliku, który zawiera dane o Twoich produktach.

Krok 8: Aktywuj Automatyczne Aktualizacje: Aby utrzymywać informacje o produktach na bieżąco, zaznacz opcję "Dodaj automatyczne aktualizacje".

Krok 9: Wprowadź Dane: Dodaj nazwę źródła danych oraz określ domyślną walutę, którą używasz w swoim pliku produktowym.

Krok 10: Prześlij Informacje: Kliknij "Prześlij", aby dodać swoje produkty do Menedżera sprzedaży.

Tworzenie kampanii na Facebooku

Jak dokładnie wygląda proces właściwej konfiguracji reklamy na Facebooku? To pytanie, na które odpowiemy krok po kroku, abyś mógł śmiało ruszyć z własną kampanią. Zacznijmy od początku. Gdy już znajdziesz się w Menedżerze reklam, pierwszym krokiem będzie kliknięcie przycisku "Utwórz". Wtedy przeniesiesz się na ekran konfiguracji kampanii, gdzie dokonasz kluczowych decyzji wpływających na skuteczność Twojej reklamy.

Wybierz swój cel kampanii

Pierwszym, kluczowym krokiem w procesie konfiguracji reklamy na Facebooku jest wybór celu kampanii. Przed rozpoczęciem kampanii zastanów się, co chcesz osiągnąć. To właśnie od tego celu zależy, jakie działania podejmiemy w dalszych etapach. Facebook oferuje różnorodne cele kampanii, które dostosowane są do różnych potrzeb i celów biznesowych. Można podzielić je na trzy główne kategorie:

 1. Świadomość: W tej kategorii chodzi o to, aby zwiększyć rozpoznawalność Twojej marki lub produktu. To idealny wybór, jeśli dopiero zaczynasz działalność lub wprowadzasz nowy produkt na rynek.
 2. Działania: Tutaj koncentrujemy się na zachęceniu ludzi do interakcji z Twoją zawartością, taką jak polubienie strony, udostępnienie posta, komentarz czy kliknięcie w link. To opcja dla tych, którzy chcą zaangażować swoją społeczność lub zwiększyć zasięg treści.
 3. Konwersja: Jeśli Twoim celem jest sprzedaż produktów lub pozyskanie leadów, ta kategoria jest dla Ciebie. Konwersje to działania, które przynoszą bezpośrednią wartość biznesową, takie jak zakup w sklepie internetowym lub zapis na newsletter.

Każda z tych kategorii ma swoje bardziej szczegółowe cele, które pomogą Ci doprecyzować, co chcesz osiągnąć. Wybór odpowiedniego celu jest kluczowy, ponieważ będzie wpływać na całą strategię kampanii.

Niezależnie od tego, jaki cel wybierzesz, pamiętaj, że powinien być on zgodny z głównymi celami Twojej firmy i realistyczny do osiągnięcia. To właśnie od dobrze określonego celu zależy skuteczność Twojej kampanii na Facebooku.

Określ grupę odbiorców

Kiedy już wybierzesz swój cel reklamowy, zostaniesz przeniesiony do kolejnego etapu procesu konfiguracji. Nie zapomnij w tym momencie nadać kampanii odpowiedniej nazwy. To może wydać się mało istotne, ale w przyszłości, gdy na Twoim koncie znajdzie się wiele kampanii, ułatwi to śledzenie, analizę i kontrolę wydatków na poszczególne akcje reklamowe.

Wybór odpowiedniej grupy docelowej to kluczowy element sukcesu reklamy na Facebooku. Musisz dokładnie zrozumieć, kto są Twoimi potencjalnymi klientami, jakie mają potrzeby i zainteresowania. Im bardziej precyzyjnie określisz swoją grupę docelową, tym skuteczniejsza będzie reklama.

Zdefiniuj, komu kierujesz reklamę. Rozpocznij od określenia podstawowych demograficznych cech grupy docelowej, takich jak wiek, płeć i lokalizacja geograficzna. Następnie sięgnij po bardziej zaawansowane opcje, takie jak zainteresowania, zachowania online, preferencje zakupowe czy nawet stan cywilny.

Dodatkowo, Facebook oferuje narzędzia do tworzenia niestandardowych grup docelowych i retargetowania, co pozwala dotrzeć do osób, które już miały kontakt z Twoją firmą lub stroną internetową.

Wybierz lokalizację reklam

Kolejny krok to wybór lokalizacji umiejscowienia reklam, w której będą prezentowane. Tutaj masz dwie opcje: możesz wybrać lokalizację ręcznie lub skorzystać z opcji automatycznego docierania do użytkowników przez Facebook. Oba podejścia mają swoje zalety, ale wiele kampanii zyskuje na efektywności dzięki wykorzystaniu automatyzacji.

Jeśli jednak wolisz mieć pełną kontrolę nad tym, gdzie Twoja reklama się pojawi, to masz kilka interesujących opcji do rozważenia. Możesz sam określić obszar wyświetlania reklamy na podanych platformach:

 • Facebook
 • Instagram
 • Messenger
 • Audience Network

Ustal budżet

To, ile chcesz wydać na swoją kampanię, może znacząco wpłynąć na jej efektywność. Miej na uwadze, że ustalony przez Ciebie budżet to górna granica wydatków, które jesteś gotowy ponieść. To ważne, aby uniknąć niekontrolowanego przekraczania kosztów.

Budżet ma wpływ na to, jak często i w jakiej skali Twoja reklama będzie wyświetlana. Im większy budżet, tym większa liczba potencjalnych odbiorców, którzy zobaczą Twoją reklamę. Warto jednak pamiętać, że większy budżet nie zawsze oznacza lepsze wyniki. Kluczowe jest właściwe dostosowanie budżetu do celów całej kampanii i grupy docelowej.

W trakcie trwania kampanii jest możliwość elastycznego dostosowywania budżetu. Możesz go zwiększać lub zmniejszać w zależności od wyników i efektywności reklamy. To pozwala na optymalne wykorzystanie dostępnych środków i dostosowanie strategii do zmieniających się warunków rynkowych.

Możesz wybrać między dwoma opcjami ustalania budżetu:

 • Budżet dzienny: Określasz, ile chcesz wydać codziennie na reklamę. Jest to dobre rozwiązanie, jeśli chcesz mieć pełną kontrolę nad wydatkami każdego dnia.
 • Budżet całkowity: Wskazujesz, ile pieniędzy możesz przeznaczyć na całą kampanię reklamową. Facebook dostosuje tempo wyświetlania reklam, aby zmieścić się w określonym budżecie.

Ustaw harmonogram

Tutaj decydujesz, kiedy i przez jak długi okres Twoja reklama będzie wyświetlana. Okres trwania kampanii możesz zaplanować na kilka dni, tygodni lub nawet miesięcy, w zależności od celów i strategii.

Możesz ustawić daty rozpoczęcia i zakończenia kampanii. To przydatne, gdy masz konkretne terminy promocji, np. wyprzedaże, święta czy wydarzenia sezonowe. Dzięki temu reklama zostanie wyświetlana tylko w określonym okresie.

Jeśli znasz zwyczaje online swojej grupy docelowej, możesz ustawić konkretne godziny, w których reklama będzie aktywna. To szczególnie przydatne, jeśli chcesz dotrzeć do odbiorców w określonych porach dnia, np. wieczorem, gdy są bardziej aktywni.

Możesz także dostosować harmonogram do dni tygodnia. Jeśli twoja oferta jest bardziej atrakcyjna w określone dni (np. weekendy dla branży rozrywkowej), możesz zwiększyć częstotliwość reklamy w tych dniach.

Jeśli Twoja kampania ma być cykliczna, np. co miesiąc promujesz nowe produkty, możesz ustawić harmonogram tak, aby kampania automatycznie się restartowała po określonym okresie.

Optymalizacja kampanii

Na etapie konfiguracji, warto zwrócić szczególną uwagę na optymalizację Twojej kampanii, ponieważ wybór odpowiedniej opcji zależy od Twojego konkretnego celu. Jeśli zależy Ci na zwiększeniu sprzedaży, świetnym wyborem może być opcja "Wyświetlenia strony docelowej". To rozwiązanie optymalne, ponieważ nie każde kliknięcie reklamy przekłada się na skuteczną konwersję. Jeśli natomiast chcesz, aby Twoja reklama zapadła odbiorcom w pamięć, warto rozważyć opcję "Wyświetlenia", co pozwoli na większą widoczność Twojej reklamy. Dzięki temu Twoja kampania będzie bardziej efektywna, spełniając Twoje główne cele reklamowe.

Testowanie różnych wariantów reklam i dostosowywanie strategii

Eksperymentowanie to kluczowy element skutecznej kampanii reklamowej na Facebooku. Nie obawiaj się wprowadzać zmian i testować różne strategie, ponieważ tylko dzięki nim możesz osiągnąć najlepsze rezultaty.

Jednym z narzędzi, które warto wykorzystać, są testy A/B. Dzięki nim możesz dokładnie zbadać, która grupa odbiorców lub reklama jest bardziej skuteczna. To pozwoli Ci zoptymalizować swoje działania, kierując je w stronę bardziej efektywnych rozwiązań.

Pamiętaj również o optymalizacji grup docelowych na podstawie wyników kampanii. Regularnie analizuj dane i dostosowuj swoje cele i strategie, aby lepiej trafiać do swojej grupy docelowej. Facebook daje Ci możliwość precyzyjnego targetowania, więc wykorzystaj tę funkcję do maksimum.

Nie zapominaj też o monitorowaniu wyników i reagowaniu na zmiany w zachowaniach użytkowników. Dzięki ciągłemu doskonaleniu kampanii, będziesz w stanie osiągnąć lepsze wyniki i efektywniej wydawać swoje środki na reklamę. Eksperymentuj, testuj i optymalizuj, to klucz do sukcesu na Facebooku.

Co wpływa na koszt kampanii reklamowej?

Koszty wyświetlania reklamy na Facebooku są uzależnione od wielu czynników i mogą znacząco się różnić w zależności od Twoich celów, grupy odbiorców i sposobu konfiguracji kampanii. Facebook Ads działają na zasadzie aukcji, co oznacza, że płacisz za kliknięcia (CPC), wyświetlenia (CPM) lub akcje (np. polubienia strony lub instalacje aplikacji) w zależności od wybranego modelu rozliczeń.

Kluczowymi czynnikami wpływającymi na koszty reklamy na Facebooku są:

 1. Cel kampanii: Jeśli Twoim celem jest pozyskanie nowych klientów lub generowanie konwersji, koszty mogą być wyższe niż w przypadku kampanii zwiększających świadomość marki.
 2. Grupa docelowa: Koszty reklamy zależą od konkurencji o pozycje w danej grupie docelowej. Jeśli wielu reklamodawców kieruje swoje reklamy do tych samych osób, to ceny mogą wzrosnąć.
 3. Jakość reklamy: Facebook przyznaje oceny jakości Twoich reklam, co ma wpływ na ich wydajność i koszty. Lepsza jakość reklamy może obniżyć koszty kliknięcia.
 4. Budżet: Możesz określić dzienny lub całkowity budżet reklamy. Im większy budżet, tym większe są Twoje możliwości docierania do większej liczby osób.
 5. Czas emisji: Wybór okresu, w którym reklama ma być wyświetlana, również wpływa na koszty. W niektórych okresach, na przykład podczas świąt, koszty reklam mogą być wyższe.
 6. Konkurencja: Jeśli reklamujesz produkty lub usługi w konkurencyjnej branży, koszty reklamy mogą być wyższe.

Aby dowiedzieć się dokładniej, ile będzie kosztować Twoja reklama na Facebooku, musisz skonfigurować kampanię i monitorować jej wydajność. Facebook udostępnia narzędzia do monitorowania kosztów i dostosowania kampanii w trakcie jej trwania, co pozwala zoptymalizować wydatki i osiągnąć lepsze wyniki.

Stworzenie kreacji reklamy

Rozpocznijmy od wyboru odpowiedniego formatu reklamowego na Facebooku. Platforma ta oferuje różnorodne opcje, w tym obrazki, filmiki, karuzele czy reklamy wideo. Twoim zadaniem jest wybrać format, który najlepiej odda charakter Twojej kampanii i przyciągnie uwagę odbiorców.

Teraz skupmy się na tym, jak stworzyć reklamę, która wyróżni się w tłumie i przyciągnie uwagę potencjalnych klientów. Eksperymentuj z kolorami, które przyciągają wzrok, oraz chwytliwymi hasłami, które zapadną w pamięć.

Nagłówek reklamy to kolejny kluczowy element. Musi być zwięzły, ale jednocześnie przekazać istotne informacje. Wykorzystaj słowa takie jak "promocja," "rabat," "wyprzedaż," czy "darmowa wysyłka," aby skutecznie zachęcić do dalszego czytania.

Treść reklamy to kluczowy punkt, który nie może zawodzić. Skup się na korzyściach, jakie oferujesz swoim klientom, i staraj się unikać nudnych fraz czy przesadnych obietnic. Podstawowy tekst reklamy powinien zawierać najważniejsze cechy Twojej oferty, aby użytkownik od razu wiedział, co proponujesz.

W przypadku grafik reklamowych, warto dążyć do prostoty i atrakcyjności. Możesz tworzyć grafiki samodzielnie, korzystając z dostępnych narzędzi online. Jednak przed opublikowaniem warto pozyskać opinie od zaufanych osób i zastanowić się nad ilością tekstu na grafice - mniej zazwyczaj oznacza więcej.

To ostatni etap, kilka kliknięć, i Twoja kampania jest gotowa do startu. W panelu reklamy masz możliwość dostosowania kreacji reklamowych i na bieżąco przeglądania wprowadzanych zmian.

Istota tworzenia grup reklamowych

Zrozumienie struktury kampanii na Facebooku jest kluczem do skutecznych reklam. Każda kampania to swoisty kontener, który zawiera zestawy reklam, a każdy zestaw to z kolei grupa reklam o podobnych cechach lub celach. To podejście zapewnia pełną kontrolę nad Twoimi reklamami, umożliwiając bardziej precyzyjne zarządzanie nimi.

Każdy zestaw reklam zawiera w sobie kilka reklam, które mają wspólny temat lub grupę docelową. To właśnie tu możesz dostosować treści reklam do konkretnych grup odbiorców lub przetestować różne kreatywne podejścia. Ważne jest, aby pamiętać, że zmiany dokonywane na poziomie kampanii wpłyną na wszystkie zestawy reklam oraz reklamy wewnątrz kampanii. Natomiast modyfikacje przeprowadzane w ramach zestawu reklam wpłyną tylko na te reklamy, które są jego częścią. Dzięki temu kontrolujesz całość i precyzyjnie dostosowujesz swoje reklamy do oczekiwań i potrzeb swoich odbiorców.

Skuteczna reklama na Facebooku – jak to zrobić?

Wprowadź wartość

W swojej reklamie skup się na wyeksponowaniu korzyści, jakie Twoja oferta niesie dla klientów. Wyjaśnij, w jaki sposób Twój produkt lub usługa rozwiązuje ich problemy lub spełnia ich potrzeby. To kluczowy element, który przekonuje odbiorców do podjęcia działania. Chociaż może to wydawać się oczywiste, nie można tego aspektu zaniedbywać. Jeśli Twoja oferta nie jest atrakcyjna lub nie odpowiada na konkretne potrzeby potencjalnych klientów, reklama może napotkać trudności w osiągnięciu sukcesu.

Dodaj wyraźne CTA (Call to Action)

Wprowadź wyraźne wezwanie do działania (CTA), takie jak "Kup teraz," "Zarejestruj się," lub "Obejrzyj film." Pomóż użytkownikom zrozumieć, jakie konkretne kroki powinni podjąć po obejrzeniu Twojej reklamy. Treść Twojej reklamy musi być nie tylko atrakcyjna, ale także angażująca. Powinna przekazywać przekonującą wiadomość. Zachęć odbiorców do interakcji i kliknięć, prezentując im, dlaczego warto zainteresować się Twoim produktem lub usługą.

Zoptymalizuj sklep internetowy pod kątem konwersji

Gdy użytkownik kliknie Twoją reklamę i odwiedzi Twoją stronę internetową lub sklep online, ważne jest, aby była ona zoptymalizowana pod kątem konwersji. Upewnij się, że strona jest łatwa w nawigacji, a proces zakupowy przebiega bezproblemowo i intuicyjnie. Zadbaj o szybkie ładowanie strony, atrakcyjny układ oraz wyraźne Wezwania do Działania (CTA).

Dokładnie poznaj swoją grupę docelową

Dokładne poznanie grupy docelowej pozwala tworzyć treści reklamowe, które są nie tylko dostosowane do ich potrzeb, ale także są dla nich atrakcyjne i inspirujące. To umożliwia tworzenie bardziej personalizowanych i efektywnych kampanii, które skupiają się na istotnych aspektach i przekonują potencjalnych klientów do interakcji.

Kluczowym narzędziem w procesie poznawania grupy docelowej na Facebooku jest narzędzie Audience Insights. Dzięki niemu możesz uzyskać cenne informacje na temat zainteresowań, zachowań zakupowych oraz preferencji Twojej grupy docelowej.

Odnieś sukces dzięki reklamom Facebook Ads

W naszym artykule odkryliśmy kluczowe aspekty tworzenia efektywnych kampanii na tej platformie, poczynając od dokładnego poznania grupy docelowej, przez tworzenie atrakcyjnych treści reklamowych, aż po optymalizację budżetu i analizę wyników. Pamiętaj, to jak budujesz swoją kampanię, wybierasz format reklamy czy grupę docelową, ma kluczowe znaczenie dla jej skuteczności.

Warto pozostać na bieżąco z nowymi trendami i narzędziami, które platforma ciągle udostępnia. Pamiętaj także, że eksperymentowanie i analiza wyników to klucz do doskonalenia swoich kampanii. Testuj różne podejścia, zbieraj dane i ucz się na własnych błędach, aby stawać się coraz lepszym w reklamowym świecie Facebooka.

Mamy nadzieję, że ten artykuł dostarczył Ci wartościowych wskazówek i inspiracji do tworzenia skutecznej reklamy na Facebooku. Teraz czas, byś wdrożył te strategie w życie i zaczął budować swoją obecność online. Powodzenia w promocji swojego biznesu na Facebook Ads!

Artykuł został przygotowany przez Rise Up - agencję social media. 
_
Nasza agencja oferuje marketing dla firm kompleksowo. Skaluj biznes - zajmij się rozwojem firmy, a nam zostaw marketing!
Napisz na biuro@riseupagencja.pl, zadzwoń pod nr. 730-061-041 lub wejdź na stronę www.riseupagencja.pl . Pomożemy! 

0.2.jpg
1.3.jpg
2.4.jpg
0
012
W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych i na potrzeby wtyczek portali społecznościowych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki.
Zrozumiałem, nie pokazuj ponownie tego okna.
x