Możecie nie wiedzieć, co powstanie na wałach
Z MIASTA
red.
2024-12-13 13:14
17645

Gorzwskie Inwestycje Miejskie przygotowują dokumentację dla nowej ścieżki spacerowo-biegowej - mam być ciekawym urozmaiceniem dla osób preferujących spacery i bieganie, tworząc przyjazną przestrzeń do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.
GIM planują budowę 7-kilometrowej ścieżki spacerowo-biegowej, która przebiegać będzie przez tzw. Pętlę Zawarciańską. Trasa w większości będzie prowadzić koroną wałów przeciwpowodziowych: od ulicy Wał Okrężny, przez Mazowiecką, Wał Poprzeczny, Fabryczną, aż do ronda Grobla.
Do realizacji dokumentacji projektowo-kosztorysowej wybrano firmę „Siedem Wzgórz” Krzysztofa Leśnickiego, która wykonuje zadanie za kwotę ponad 120 tys. zł. Czas dla opracowania dokumentacji projektowej wynosi 8 miesięcy. To pierwszy z etapów tego planu.
Komentarze: