Od soboty więcej kursów na cmentarz przy Żwirowej
Z MIASTA
info. um
2025-10-21 09:43
2230
Miejski Zakład Komunikacji od najbliższej soboty, 25 października, do piątku 31 października, od 8.00 do 19.00 zwiększy częstotliwość kursowania autobusów dojeżdżających do cmentarza komunalnego przy Żwirowej.
Dojechać na cmentarz komunalny (pętla Cmentarz Brama II) w tym czasie będzie można trzema liniami: 105, 111 i 132. Szczegółowy rozkład jazdy na stronie MZK w zakładce rozkład jazdy.
Dojazd do cmentarza świętokrzyskiego przy Warszawskiej możliwy jest liniami tramwajowymi nr 1, 3 i 4 oraz linią autobusową nr 122, które w okresie 25 – 31 października będą kursować w niezmienionych rozkładach jazdy.
Dane o kursowaniu linii autobusowych i tramwajowych MZK 1 listopada podane zostaną w najbliższy piątek - 24 października.






Komentarze: