Atrakcyjna oferta pracy

Z MIASTA

Ogłoszenie
2016-11-04 17:19
4810

Oferta pracy na stanowisko: fizjoterapeuta, rehabilitant, masażysta

Wymagania:
– Wykształcenie wyższe kierunkowe (lic. lub mgr fizjoterapii lub rehabilitacji ruchowej)
– Predyspozycje do pracy z Pacjentami - umiejętność słuchania, empatia i cierpliwość
– Wysoka motywacja do rozwijania swoich umiejętności
– Dyspozycyjność
– Umiejętność pracy w zespole, pracy indywidualnie oraz w sytuacjach stresowych

Obowiązki:
– Współpraca z pozostałymi członkami Medi-Raj (lekarze, fizjoterapeuci)
– Bezpośredni i profesjonalny kontakt z dotychczasowym pacjentem oraz pozyskiwanie nowego klienta
– Dbanie o rozwój własny oraz dobre imię Medi-Raj
– Promowanie stosowania nowatorskich wyrobów medycznych

Oferta:
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Możliwość poszerzania doświadczenia
– Praca z ambitnymi ludźmi i świetna atmosfera
– Pracę w ośrodku o bardzo wysokim standardzie
– Elastyczne formy zatrudnienia
– Praca w niepełnym wymiarze godzin

Prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV na adres mailowy: mtuczapski@medi-raj.pl lub dostarczenie bezpośrednio do placówki Medi-Raj ul. Górczyńska 17, 66-400 Gorzów Wlkp.
W tytule oferty należy wpisać „Rehabilitacja”.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.
www.medi-raj.pl