ao
2016-07-30 14:15
69170

(fot. Radosław Siuba)

Piast Karnin bez problemu rozgrywa piłkę, strzela do bramki i w rezultacie ogrywa Lubuszanina Drezdenko. W ostatnim meczu przygotowań do rundy jesiennej przy Łagodzińskiej było 5:0, do przerwy 2:0.

Zespół z Drezdenka to, podobnie jak Piast i Stilon, IV liga, stąd także dla niego to kluczowa faza przygotowań do nowego sezonu. Mimo to goście przyjechali bez piątki podstawowych graczy - to musiało mieć wpływ na sytuację na boisku i wynik. Mecz się zaczął dziś o 11.00.

bramki dla Piasta:
Mateusz Konefał do przerwy dwie - jedna z gry i jedna z karnego. Po przerwie: Bartłomiej Szmotulski, Mateusz Konefał, Adam Suchowera.