PIłKA NOżNA

fg
2015-10-04 17:43
69940

Grały dwie Warty, nie wygrała żadna. W starciu ekip z Gorzowa i Słońska padł remis 2:2. Punkt dla naszego zespołu uratował w 90 minucie Maciej Truszczyński.

Po pierwszej wyrównanej połowie, druga nabrała „kolorów” gdy goście szybko objęli prowadzenie. W 61 minucie wyrównał Maciej Kolasa, ale 9 minut później przyjezdni odpowiedzieli. Do gorzowian szczęście się jednak uśmiechnęło w końcówce. Jakub Rosołowicz wyłożył na szesnastym metrze piłkę Maciejowi Truszczyńskiemu a 34-letni defensor Warty uderzył mocno tuż przy słupku słońskiej bramki. - Obie drużyny stworzyły sobie po kilka sytuacji, więc wynik sprawiedliwy. Choć wydaje mi się, że to my mieliśmy przewagę w drugiej połowie i mogliśmy się pokusić o zwycięskiego gola. Punkt trzeba jednak szanować, chłopcy dali z siebie wszystko – powiedział trener Warty, Sebastian Puchalski.

Warta Gorzów – Warta Słońsk 2:2 (0:0)

bramki: Kolasa 61`, Truszczyński 90` - Leszczyński 47`, Pińczyński 70`

Warta: Kopacz – Kikut, Truszczyński, Wusaty, Rutkowski – Pawłowski (70` Soszka), Stronczyński, Dziakowicz (80` Jaźwiński), Rosołowicz, Awiżeń (65` Sobański) – Kolasa