SPORT

fg
2015-10-01 13:00
49330

Udanie zakończyli sezon lekkoatleci ALKS PWSZ Gorzów. Podczas Mistrzostw Polski Młodzików w Radomiu srebrny medal w biegu na 300 metrów przez płotki wywalczył Adam Majdański.

Adam Majdański zdobył srebrny medal w biegu na 300 metrów przez płotki z wynikiem 40,26 s. W Radomiu startowała jeszcze dwójka zawodników ALKS PWSZ. Artur Łapo był piąty w rzucie młotem a Karolina Bogus uplasowała się na dziesiątej pozycji w biegu na 100m ppł. z wynikiem 15,86.

Był to ostatni start ALKS PWSZ w obecnym sezonie w zawodach rangi Mistrzostw Polski. Ogółem we wszystkich kategoriach młodzi lekkoatleci wywalczyli osiem medali najważniejszych krajowych imprez. Przypomnijmy również, że w tym roku na mistrzostwach świata juniorów młodszych startowała Natalia Kaczmarek, która w biegu na 400 metrów zajęła 9. miejsce a wraz ze sztafetą 5.