Reaktywacja stadionu na 1:5. Porażka piłkarek, losowanie pucharu

PIłKA NOżNA

fg
2015-08-24 15:25
72010

Na reaktywowany dawny stadion Warty przyszło ponad 200 kibiców, ale zobaczyły wysoką porażkę niebiesko-bordowych. Piłkarki TKKF Stilon także bez zdobyczy punktowej: przegrały w Sianowie. Rozlosowano I rundę okręgowego pucharu.

Dawny stadion Warty oficjalnie wrócił do życia a Polonia Słubice sprawiła na nim lekcję futbolu gorzowskiej ekipie. Beniaminek okręgówki i jeden z faworytów do walki o IV ligę objął prowadzenie już w 4 minucie. Niespełna 20 minut później było już 2:0. Dziesięć minut po przerwie kontaktowego gola zdobył Jan Stronczyński, ale ostatnie pół godziny należało zdecydowanie do ekipy gości. Kolejny mecz 29 sierpnia w Bledzewie.

Warta Gorzów – Polonia Słubice 1:5 (0:2)

bramki: Stronczyński 55` - Haręzga 4`, 62`, 83`, Begier 23`, 63`

Warta: Szymański – Kikut, Żeliszewski, Wusaty, Spirzak – Mokrzycki (73` Baranowski), Pawłowski, Rosołowicz (17` Dziakowicz), Stronczyński, Awiżeń (85` Jaźwiński) – Kolasa

Nie udała się inauguracja piłkarkom TKKF Stilon. Niebiesko-białe przegrały na wyjeździe w Sianowie 0:2. Obie bramki padły w pierwszej połowie a gospodynie miały jeszcze okazje na wyższe zwycięstwo.

Victoria Sianów – TKKF Stilon Gorzów 2:0 (2:0)

bramki: Grzelak 18`, 24`

Znamy już pary I rundy Pucharu Polski na szczeblu GOZPN. Na tym etapie zagrają trzy nasze zespoły. Warta zmierzy się na wyjeździe ze Zjednoczonymi Jeniniec, Kłos podejmie LZS Bobrówko a Oldboje Stilonu Iskrę Janczewo.