SPORT

fg/inf.pras.
2015-08-11 11:21
51940

W mistrzostwach Polski juniorów i juniorów młodszych w kajakarstwie startowali zawodnicy dwóch gorzowskich klubów. Były medale, choć zabrakło złotego. Taki zdobyła za to lekkoatletka ALKS PWSZ Natalia Kaczmarek podczas swojego juniorskiego czempionatu.

Pięć medali w tym trzy srebrne i trzy brązowe wywalczyli podczas mistrzostw Polski juniorów i juniorów młodszych w kajakarstwie zawodnicy KS G`Power. Ponadto udało się jeszcze zdobyć dwa krążki w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Z kolei Admira wróciła z Bydgoszczy z jednym brązowym medalem w kategorii juniorów oraz dwoma srebrnymi i dwoma brązowymi w młodszej grupie.

Medale KS G` Power w Bydgoszczy:

Mistrzostwa Polski Juniorów

Srebrne medale

1. Przemysław Salamon – Adrian Mroczkowski – Wojciech Chrząszcz – Kacper Gawłowski – K-4 500 m

Kamila Kamińska, Natalia Szymaniak – K-2 3000m

Z kolei z lekkoatletycznych mistrzostw Polski juniorów Młodszych w Łodzi złoto w biegu na 400 metrów wywalczyła Natalia Kaczmarek z ALKS PWSZ. Uczestniczka niedawnych mistrzostw świata w swojej kategorii dołożyła też srebro na 100 metrów przez płotki. Brązowe medale zdobyli Miłosz Szymański (dziesięciobój) i Adriana Maniukiewicz (bieg na 2000 metrów z przeszkodami).