Stilon walczył z Błękitnymi. Przegrał, ale forma rośnie. Gol Rafała Świtaja

STILON GORZóW

2015-07-11 13:53
67260

Dziś, w pierwszym sparingowym meczu przygotowań do piłkarskiej jesieni Stilon Gorzów przegrał w Stargardzie Szczecińskim z Błękitnymi. Wynik: 1:3, do przerwy 0:0. Po przerwie bramka Rafała Świtaja i kilka szans na kolejne.

- Po niezłej grze przegrywamy w Stargardzie z Błękitnymi 1:3, tracąc dwie bramki w ostatnich minutach – przekazał nam Jacek Ziemecki, prezes niebiesko-białych.

Gola dla Stilonu strzelił Rafał Świtaj. Znakomitych sytuacji nie wykorzystali m.in. Miłosz Kubacki, Paweł Posmyk i Rafał Timoszyk, a prawidłowej bramki Kordiana Ziajki nie uznał sędzia, sygnalizując pozycję spaloną. - Na tydzień przed meczem z Kotwicą widać, że forma zespołu rośnie – ocenił J. Ziemecki.

Błękitni Stargard Szczeciński - Stilon Gorzów 3:1 (0:0)

Stilon: Dłoniak - Somrani, Siemko, Bil, Szwiec, Timoszyk, Janeczek, Maliszewski, Szałas, Ziajka, Posmyk.

W drugiej połowie weszli: Wolarek, Mrozek, Kubacki, Świtaj, Gruszecki, Ogrodowski, Opaluch.