SPORT

fg
2015-05-04 08:46
53550

Karolina Naja ma kolejne trzy medale w swojej kolekcji. Kajakarka AZS AWF zdobyła złoto i dwa srebra podczas Mistrzostw Europy w czeskich Raciach.

Karolina Naja w duecie z Beatą Mikołajczyk zdobyła złoto na dystansie 500 metrów. Brązowe medalistki igrzysk w Londynie pokonały o 4 dziesiąte sekundy dwójkę rumuńską. Z tą samą, której uległy w walce na dystansie dwukrotnie dłuższym. Naja i Mikołajczyk wywalczyły również srebro na 200 metrów, przegrywając z Białorusinkami i pokonując Serbki.

Z pozostałych zawodników AZS AWF w finałowym wyścigu znalazł się Paweł Kaczmarek, który w duecie z Dawidem Putto z Bydgoszczy zajął 7. miejsce w K-2 na 200 metrów. Grzegorz Bierzało i Bartosz Jonkisz uplasowali się na 10. lokacie a Wiktor Głazunow był czternasty.