fg
2015-06-09 17:04
54120

Karolina Naja przywiozła z Mistrzostw Polski w Poznaniu trzy medale

Karolina Naja przywiozła z Mistrzostw Polski w Poznaniu trzy medale (fot. archiwum AZS AWF)

13 medali zdobyli podczas Mistrzostw Polski kajakarze gorzowskich klubów. Niemal wszystkie krążki wywalczyli zawodnicy KS AZS AWF.  Brąz zdobył Arkadiusz Krajewski z Admiry a bez medalu wrócili zawodnicy G`Power.

12 medali z kajakarskich Mistrzostw Polski w Poznaniu przywieźli zawodnicy KS AZS-AWF. Podopieczni trenera Marka Zachary wywalczyli 3 złote krążki, 4 srebrne i 5 brązowych. Ponadto brąz w K-1 na dystansie 5000 metrów wywalczył Arkadiusz Krajewski z KS Admira. Blisko medalu była także załoga K-4 1000 m – Andrzej Gryczko, Arkadiusz Krajewski, Sławomir Siwiec, Dariusz Bukowski, która ukończyła finał na 4. miejscu. Bez zdobyczy medalowej wrócili reprezentanci KS G` Power. Najlepsze miejsca zajęli Oskar Warszawski (5. w K-1 na 500 m), duet Warszawski – Karol Pecyna (4. W K-2 na 1000 m), oraz tuż za nimi w tej samej konkurencji Wojciech Chrząszcz i Kacper Gawłowski.