red.
2023-10-02 11:12
4800

(fot. Mariusz Kaczanowski/um)

Gorzowscy koszykarze niespodziewanie przegrali we Wrocławiu w rozgrywkach drugiej ligi, ale nie ma czasu na rozpamiętywanie, bo w środę okazja do rehabilitacji we własnej hali.

Kangury raziły nieskutecznością szczególnie w pierwszej połowie meczu. Zespół zagrał lepiej w trzeciej i czwartej kwarcie, ale to nie wystarczyło do wygranej. Gimbasket Wrocław – EIG CEZiB Kangoo Basket Gorzów 76:73.

Po serii 0:15, w drugiej kwarcie gorzowianie przegrywali z Gimbasketem we Wrocławiu aż 17:46. Statystyka rzutów za 3 pkt: 1/12, do tego 12 strat. – Pierwsza połowa tego pojedynku jest zdecydowanie do zapomnienia – przyznał trener Andrzej Stefanowicz. – Potężna mobilizacja w szatni dała tyle, że po przerwie zaczęliśmy grać zupełnie inny, o wiele lepszy mecz.