TKKF STILON GORZóW

fg
2015-04-18 23:55
66310

TKKF Stilon długo prowadził we Wrocławiu, ale niestety nie urwał ostatecznie AZS-owi punktów. Niebiesko-białe przegrały 1:3 i ich sytuacja się nie zmienia.

Zaczęło się pięknie, bo już w trzeciej minucie pierwsza sytuacja bramkowa TKKF Stilonu okazała się skuteczna – Adrianna Szlendak na raty pokonała bramkarkę AZS. Gospodynie natychmiast próbowały doprowadzić do wyrównania, ale nasz zespół długo bronił się przed atakami dolnoślązaczek. Nasza defensywa pękła dopiero w 69 minucie, ale o prawdziwym pechu możemy mówić dopiero przy golu na 2:1. W 83 minucie AZS objął prowadzenie po strzale Joanny Wróblewskiej bezpośrednio z rzutu … rożnego. Wynik w doliczonym czasie gry ustaliła Małgorzata Grec.

Gorzowianki wciąż więc okupują ostatnie miejsce z dorobkiem trzech oczek. 26 kwietnia podejmą u siebie GOSiRki Piaseczno, z którymi jesienią wywalczyły jedyne jak na razie zwycięstwo.

AZS Wrocław – TKKF Stilon Gorzów 3:1 (0:1)

bramki: Dereń 69`, Wróblewska 83` Grec 90` - Szlendak 3`

TKKF Stilon: Rozmiarek – Szafrańska, Sobczak, J. Dudek, Sanocka – Salamon, Nowicka, Wawer, Szlendak, Kałuzińska (78` Zdunek) – Szuba

Pozostałe wyniki: Czarni Sosnowiec – 1. FC. Katowice 11:0, GOSiR Piaseczno – Górnik Łęczna 0:6, Mitech Żywiec – Medyk Konin 1:3, Zagłębie Lubin – Olimpia Szczecin 3:1, KKP Bydgoszcz – AZS PSW Biała Podlaska 0:2.