TKKF STILON GORZóW

fg
2015-08-31 14:34
65900

Tak Weronika Zasowska cieszyła się ponad rok temu z gola pieczętującego awans do ekstraligi. Teraz strzela bramki dla SMS Łódź (fot. Radosław Siuba)

Piłkarki TKKF Stilon przegrały z SMS Łódź 0:4 i spadły na ostatnie miejsce w tabeli I ligi. Jedną z bramek strzeliła była zawodniczka gorzowskiego zespołu. Zagrały jeszcze dwie inne.

Weronika Zasowska przed ponad rokiem strzelała bramki pieczętujące awans TKKF Stilon do ekstraligi. Teraz jako zawodniczka UKS SMS Łódź rozstrzygnęła losy meczu w Gorzowie już w pierwszej połowie. Przyjezdne prowadziły 2:0 a Zasowska tuż przed przerwą dołożyła trzeciego gola. Zespół, w którym występuje także była grająca trener niebiesko-białych Marzena Salamon, oraz Paulina Sanocka, wygrał ostatecznie 4:0. Gorzowianki spadły po tym meczu na ostatnie miejsce. O odbicie się spróbują powalczyć w Poznaniu z Polonią, która także jeszcze nie zdobyła punktu.

TKKF Stilon Gorzów – UKS SMS Łódź 0:4 (0:3)

bramki: Kurek 18` Wiankowska 32` Zasowska 49`, Kurzawa 90`