Czekamy na wygraną

TKKF STILON GORZóW

2015-09-20 21:34
62330

Piłkarki TKKF Stilon wciąż bez zwycięstwa w I lidze. Gorzowianki przegrały na własnym stadionie z Pragą Warszawa 0:2. Zdecydowała słaba druga połowa w wykonaniu naszej drużyny.

W pierwszej części spotkania można było mieć wątpliwości, czy oglądamy mecz zespołów z przeciwległych rejonów tabeli. TKKF Stilon toczył z jedenastką ze stolicy wyrównany bój i był bliższy zdobycia gola. Nasz zespół nie był w stanie jednak skutecznie wykończyć żadnej z ofensywnych akcji. Jeszcze bliżej szczęścia było na początku drugiej części, gdy potężne uderzenie Pauliny Brzozowskiej z trudem obroniła bramkarka Pragi. Niestety po godzinie gry swoją okazję wykorzystały przyjezdne, gdy po prostopadłym podaniu dobrą pozycję w polu karnym wykorzystała Aleksandra Ogonowska. W doliczonym czasie grający już ultraofensywnie TKKF Stilon dobiła Angelika Tarasiewicz.

- Graliśmy dobrze, w pierwszej połowie byliśmy nawet bliżej zdobycia gola. Gola straciliśmy praktycznie z niczego a drugi był wynikiem determinacji w dążeniu do wyrównania. Trzeba pamiętać, że ten zespół ciągle jest w budowie – powiedział trener TKKF Stilon, Roman Mielcarek.

TKKF Stilon Gorzów – Praga Waszawa 0:2 (0:0)

bramki: Ogonowska 60` Tarasiewicz 90`

TKKF Stilon: Poźniak – Walczyk, Czyżewska, Lewicka (72` Waszkiewicz), Kaczmarek (63` Pietroczuk) – Brzozowska, Bandosz, Mazur (69` Łowicka), Czarnik, Karaczyn (89` Górka) – Nowicka

Pozostałe wyniki: Sportowa Czwórka Radom – Medyk II Konin 1:2, Stomil Olsztyn – Unifreeze Górzno 1:3, KS Raszyn – Polonia Poznań 0:0. Mecz Victoria Sianów – SMS Łódź przełożony na 4.10.