Punkt przed kluczowymi wyjazdami

TKKF STILON GORZóW

2015-10-11 18:22
62860

Remisem zakończyły piłkarki TKKF Stilon ostatni domowy mecz w tym roku. Gorzowianki podzieliły się punktami z drugim zespołem mistrzyń Polski, Medyka Konin. Gola na wagę remisu zdobyła Paulina Kłosińska.

Ostatni u siebie tegoroczny mecz piłkarek TKKF Stilon był od pierwszego gwizdka wyrównany. Oba zespoły stwarzały sobie okazje bramkowe, bliżej szczęścia były gorzowianki, gdy w poprzeczkę trafiła Kamila Szafrańska. Podobny obraz miała część druga, tym razem jednak znakomitą okazję stworzyły sobie przyjezdne, ale na ich drodze stanęła bramkarka niebiesko-białych Katarzyna Późniak.

W 69 minucie „Kaka” nie miała już nic do powiedzenia, gdy po błędzie naszej obrony i dośrodkowaniu z lewego skrzydła w znakomitej sytuacji znalazła się Aleksandra Witczak. Nasz zespół wyrównał 10 minut później. Po centrze z rzutu wolnego piłkę do siatki skierowała Paulina Kłosińska. Spotkały się dwa wyrównane zespoły, ale ze stworzonych sytuacji byliśmy lepszą drużyną. Przyjezdne strzeliły bramkę przy naszej ewidentnej pomocy. Najważniejsze jednak, że dziewczyny zaczynają stanowić monolit – powiedział trener TKKF Stilon, Roman Mielcarek. W następnej kolejce nasz zespół uda się do Olsztyna na starcie z tamtejszym Stomilem, zajmującym przedostatnie miejsce w tabeli.

TKKF Stilon Gorzów – Medyk II Konin 1:1 (0:0)

bramki: Kłosińska 79` - Witczak 69`

TKKF Stilon: Poźniak – Walczyk, Mazur (55` Tomczak), Czarnik, Karaczyn – Kaczmarek, Kłosińska, Brzozowska, Pietroczuk (72` Bułkowska), Szafrańska – Nowicka

Pozostałe wyniki: UKS SMS Łódź – Polonia Poznań 8:1, Sportowa Czwórka Radom – Stomil Olsztyn 1:0, Victoria Sianów – Praga Warszawa 0:1. Mecz Unifreeze Górzno – KS Raszyn przełożony na 8 listopada.