TKKF STILON GORZóW

fg
2015-10-17 17:13
61580

Nie odskoczyły od grupy spadkowej piłkarki TKKF Stilon. Gorzowianki przegrały w Olsztynie z tamtejszym Stomilem Visacom 1:3 i spadły na razie na 8. miejsce w tabeli

Mecz w Olsztynie rozpoczął się dla TKKF źle, bo już w 8 minucie po prostopadłym podaniu prowadzenie gospodyniom dała Ewa Biedrzycka. Olsztynianki miały okazje na podwyższenie rezultatu, ale też i nasze zawodniczki kilkukrotnie zagroziły bramce Stomilu. W jednym przypadku bramkarka miejscowych tylko patrzyła na piłkę odbijającą się od poprzeczki. Od 53 minuty nasz zespół grał jednak w dziesiątkę, ale niewiele ponad 15 minut później czerwoną kartkę obejrzała zawodniczka miejscowych. Niestety chwilę potem na 2:0 podwyższyła Sandra Bukowska a w 86 minucie wygraną, pierwszą dla olsztynianek od 29 sierpnia, przypieczętowała Katarzyna Grzesik.

W doliczonym czasie honorowe trafienie zanotowała Kamila Szafrańska, wykorzystując klarowną sytuację w polu karnym. Nasz zespół czeka teraz na rozstrzygnięcia w jutrzejszych meczach. Jeśli wygra Polonia Poznań, niebiesko-białe spadną na przedostatnie miejsce. Podopiecznym trenera Romana Mielcarka został jeszcze mecz w najbliższą sobotę w Radomiu.

Stomil Visacom Olsztyn – TKKF Stilon Gorzów 3:1 (1:0)

bramki: Biedrzycka 8`, Bukowska 72`, Grzesik 86` - Szafrańska 90