TKKF STILON GORZóW

fg
2015-05-31 23:21
63280

Znów komplikuje się sytuacja piłkarek TKKF Stilon w walce o utrzymanie w ekstralidze. To efekt nie tylko porażki 2:5 w Bydgoszczy, ale i niespodziewanego wyniku w Piasecznie.

W Bydgoszczy gospodynie prowadziły już w pierwszej połowie 2:0. Kontaktowego gola zdobyła Marzena Salamon, ale tuż przed przerwą strata znów była dwubramkowa i KKP już kontroli nad meczem nie oddał. Co gorsza, kolejna niedobra wiadomość przyszła z Piaseczna, gdzie GOSiRki nieoczekiwanie pokonały AZS Wrocław2:1. TKKF Stilon ma w czwartek wyjazd do Szczecina, gdzie wygrać musi, ale nawet sukces tam może nie dać utrzymania. Gorzowianki mają w ostatniej kolejce u siebie faworyta z Konina i trudno się spodziewać zdobyczy punktowej. GOSiR ma jeszcze KKP Bydgoszcz i Czarnych Sosnowiec.

KKP Bydgoszcz – TKKF Stilon Gorzów 5:2 (3:1)

bramki: Babińczuk 26`, Makowska 35`, 57`, Sieradzka 44`, Siekierska 84` - Salamon 38`, Szlendak 81`

Pozostałe wyniki: GOSiRki Piaseczno – AZS Wrocław 2:1, Górnik Łęczna – Olimpia Szczecin 5:1, 1. FC Katowice – Medyk Konin 0:20 (sic!), AZS PSW Biała Podlaska – Mitech Żywiec 0:2, Czarni Sosnowiec – Zagłębie Lubin 1:3.