Zaległości odrobione bez punktu

PIAST GORZóW-KARNIN

2015-05-06 22:22
65950

Ze Świdnicy Piast wraca bez zdobyczy punktowej. Gorzowsko-karnińska ekipa przegrała w zaległym wyjazdowym spotkaniu z Polonią-Stalą 0:3, 13. miejsce jednak utrzymała.

W pierwszej połowie sytuacji nie brakowało pod obiema bramkami. Piast miał kilka okazji, w tym jedną doskonałą i to przy stanie 0:0 – Adam Zdrojewski wyszedł sam na sam z bramkarzem gospodarzy. Kapitan Piasta, który ostatnio z konieczności gra w ataku, pojedynek przegrał a nie minęło po tym pięć minut jak gospodarze objęli prowadzenie. Jegor Tarnov przymierzył z narożnika pola karnego a Arkadiusz Fabiański mógł tylko bezradnie wyciągać piłkę z siatki.

W drugiej części świdniczanie kontrolowali już grę, czego efektem były dwa gole pieczętujące zwycięstwo. W 64 minucie głową piłkę do siatki skierował Patryk Salamon a w doliczonym czasie gry znów uderzeniem tuż zza szesnastki popisał się Tarnov. Kolejny mecz w sobotę w Kątach Wrocławskich z plasującą się pozycję niżej od Piasta Bystrzycą.

Polonia-Stal Świdnica – Piast Gorzów-Karnin 3:0 (1:0)

bramki: Tarnov (19, 90), Salamon 64

Piast: Fabiański – Wawrzyniak, Brzytwa, Buda, Płucienniczak (70` Łuś) – Startek, Pakuła, Gardzielewicz (78` Cybulski), Kożuchowski, Sędziak – Zdrojewski

Pozostałe wyniki zaległych meczów:  Formacja Port 2000 Mostki – Zagłębie II Lubin 2:3, KP Brzeg Dolny – Bystrzyca Kąty Wrocławskie 2:2, Lechia Dzierżoniów – Ślęza Wrocław 0:3, Foto-Higiena Gać – Karkonosze Jelenia Góra 1:0.