PIAST GORZóW-KARNIN

fg
2015-05-25 13:20
65370

Piast nie poprawił swojej sytuacji w tabeli a wręcz pogorszył. Gorzowsko-karnińska ekipa przegrała w Oławie 0:4 a to oznacza spadek na 14. miejsce w tabeli, na tę chwilę oznaczające degradację.

Niedzielne potkanie rozpoczęło się dla ekipy trenera Tomasza Jeża fatalnie. Już w piątej minucie po faulu Arkadiusza Fabiańskiego arbiter podyktował rzut karny, który wykorzystał Paweł Garyga. Ten gol dodał gospodarzom skrzydeł. Piastowi ciężko było przedostać się z ofensywną akcją a wynik do przerwy mógł być jeszcze wyższy.

MKS rozstrzygnął jednak sprawę w drugiej połowie. Znów pechowe okazały się pierwsze minuty. Obrońcy Piasta nie powstrzymali szarżującego Marcina Mazura, który wpadł w pole karne i strzałem z około jedenastu metrów umieścił piłkę w siatce. Piast niestety nie miał zbyt dużo argumentów na ripostę a gospodarze dołożyli jeszcze dwa gole.

Kolejny mecz w najbliższą sobotę u siebie przeciwko Polonii Trzebnica.

MKS Oława – Piast Gorzów-Karnin 4:0 (1:0)

bramki: Garyga 7` k. Mazur 53`, Kohut 68`, Musiał 80`

Piast: Fabiański – Wawrzyniak, Brzytwa, Buda, Płucienniczak (86` Cybulski) - Gardzielewicz, Łuś, Pakuła, Sędziak, Startek – Zdrojewski

Pozostałe wyniki: Polonia Trzebnica – KP Brzeg Dolny 0:1, Stilon Gorzów – Polonia-Stal Świdnica 3:0, Zagłębie II Lubin – Foto-Higiena Gać 9:1, Dąb Sława Baclerzak i Spółka – Śląsk II Wrocław 0:2, Bielawianka Bielawa – Piast Żmigród 2:2, Formacja Port 2000 Mostki – Lechia Dzierżoniów 6:1, Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Ślęza Wrocław 2:3.