PIAST GORZóW-KARNIN

fg
2015-10-11 01:03
65800

Piast był bliski wywiezienia remisu ze Świdnicy, ale ostatecznie przegrał z miejscową Polonią-Stalą 0:1 po bramce straconej w 86 minucie. Jedynego gola zdobył ukraiński snajper Jehor Tarnov.

Piast w Świdnicy od pierwszych minut grał odważnie i kilkukrotnie stworzył sobie sytuacje pod bramką Poloni-Stali. Najbliżej szczęścia czerwono-czarni byli w 25 minucie, gdy po dośrodkowaniu piłka trafiła na głowę Łukasza Wawrzyniaka a ten z kilku metrów spudłował. W drugiej połowie więcej z gry mieli gospodarze, którzy dopięli swego w 86 minucie. Arkadiusz Fabiański wybronił najpierw strzał Wojciecha Szuby, ale przy dobitce najlepszego strzelca Polonii-Stali Jehora Tarnova był już bezradny. Ten gol okazał się być na wagę zwycięstwa miejscowych.

Polonia-Stal Świdnica – Piast Gorzów-Karnin 1:0 (0:0)

bramka: Tarnov 86`

Piast: Fabiański – Wawrzyniak, Buda, Suchowera, Śliwiński - Konefał, Pakuła, Gardzielewicz (66` Raćko), Kaczmarek, Sędziak - Zdrojewski