Praca! Przedstawiciel Handlowy-branża motoryzacyjna

OGłOSZENIA

2017-03-08 21:39
5600

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta, dealera i serwisanta powszechnie cenionych marek samochodowych, do pracy stałej poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie klientów i utrzymywanie z nimi długofalowych relacji

  • przygotowywanie ofert sprzedażowych

  • systematyczne prowadzenie raportów na temat prowadzonych spotkań

  • reprezentowanie firmy w wydarzeniach motoryzacyjnych, zjazdach i dniach otwartych salonu

Wymagania:

  • minimum rok doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego

  • znajomość i umiejętność wykorzystania technik sprzedaży

  • zdolności negocjacyjne oraz upór w realizacji założonych celów sprzedażowych

  • prawo jazdy kat. B

Nasz klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop

  • pracę w systemie home-office

  • ambitną, pełną wyzwań pracę dającą możliwość awansu w strukturze firmy

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

W tytule wiadomości prosimy wpisać „Przedstawiciel Handlowy”.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: lidia.bochner@agencja-headhunters.eu

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych HEADHUNTERS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).