Manager Placówki Medycznej - oferta pracy

OGłOSZENIA

PROMOCJA
2017-03-30 14:54
6407

OFERTA PRACY na stanowisko:

Manager Placówki Medycznej
(Nowoczesnej i Największej w Gorzowie Wlkp.)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane zarządzanie, marketing, administracja, mile widziane podyplomowe w zakresie zarządzania placówkami służby zdrowia, medyczne;
  • min. 5 lat  doświadczenia zawodowego, min. 3 lata na stanowisku kierowniczym;
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • umiejętność pracy w zespole i przewodzenia zespołowi;
  • kreatywność i zaangażowanie;
  • prawo jazdy kat. B + własny samochód;
  • doświadczenie w placówkach medycznych będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki:

  • dbanie o stały rozwój zakresu i jakości usług;
  • odpowiedzialność za wynik finansowy przed właścicielem placówki medycznej;
  • efektywna współpraca innymi członkami zarządu;
  • analiza efektywności działań promocyjnych oraz rekomendowanie działań optymalizacyjnych;
  • zarządzanie operacyjne Centrum Medycznym;
  • planowanie i realizacja budżetu;
  • zapewnienie realizacji wysokich standardów obsługi Pacjenta, nadzór nad przestrzeganiem procedur i standardów obsługi;
  • zarządzanie relacjami z Klientem;
  • rekrutacja personelu i jego okresowa ocena oraz kierowanie zespołem;

Oferta:

  • atrakcyjne miejsce i warunki zatrudnienia (udział w zysku firmy; członkostwo w zarządzie)
  • dla osób spoza Gorzowa - zakwaterowanie przez rok, na koszt firmy;
  • samodzielność w działaniu;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • nietuzinkowe wyzwanie zawodowe (wejście na rynki zagraniczne)
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań.

Prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV na adres mailowy: mtuczapski@jdj.com.pl

W tytule oferty należy wpisać  "Manager MR"

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".